"The Settlers" od Gameloft już w App Store

"The Settlers" od Gameloft już w App Store

"The Settlers" od Gameloft już w App Store
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
12.11.2009 10:20, aktualizacja: 12.11.2009 11:51

Większość fanów spodziewało się, że The Settlers przygotowywane przez Studio Gameloft na iPhone’a pojawi się w okolicach końca listopada. Studio zrobiło jednak miłą niespodziankę, a gra pojawiła się w wirtualnym sklepie Apple już w zeszłym tygodniu. Wersja dla iPhone’a oparta jest na czwartej części serii przeznaczonej dla komputerów PC. Wygląda również na to, że gra nie jest przygotowana tak niechlujnie jak w przypadku wersji na Nintendo DS.

Większość fanów spodziewało się, że The Settlers przygotowywane przez Studio Gameloft na iPhone'a pojawi się w okolicach końca listopada. Studio zrobiło jednak miłą niespodziankę, a gra pojawiła się w wirtualnym sklepie Apple już w zeszłym tygodniu. Wersja dla iPhone'a oparta jest na czwartej części serii przeznaczonej dla komputerów PC. Wygląda również na to, że gra nie jest przygotowana tak niechlujnie jak w przypadku wersji na Nintendo DS.

Według opisu z App Store, wersja dla iPhone'a zawiera 3 narody do zarządzania, dziesiątki budynków, jednostek, osad i surowców. Gra powinna więc oferować stosunkowo złożoną i nie za krótką rozgrywkę. Fani serii powinni być zadowoleni.

Poniżej trailer gry.

The Settlers można nabyć w App Store za 4,9. USD.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)