"The Elder Scolls 6" - data premiery nieznana, ale tytuł zabezpieczony

"The Elder Scolls 6" - data premiery nieznana, ale tytuł zabezpieczony
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.05.2019 15:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż data premiery "The Elder Scrolls 6" nie jest jeszcze znana, to ZeniMax, właściciel Bethesdy doszedł do porozumienia w sprawie praw do znaku towarowego Redfall, który najprawdopodobniej jest powiązany z najnowszą odsłoną serii "The Elder Scrolls".

Nazwa "Redfall", która najprawdopodobniej będzie podtytułem kolejnej części "The Elder Scrolls 6" została zarejestrowana w zeszłym roku. W lutym 2019, pisarz science-fiction Jay J. Falconer wyraził sprzeciw, ponieważ pod tym samym tytułem ukazała się pisana wcześniej przez niego dwutomowa powieść. Szczegóły porozumienia nie są znane, ale, jak można przeczytać w oświadczeniu ZeniMax - jest ono korzystne dla obu stron.

"The Elder Scolls 6" z podtytułem "Redfall"

To, czy nowa część "The Elder Scolls" będzie miała podtytuł "Redfall" to na razie tylko spekulacje. Gracze uważają, że nazwa może nawiązywać do dwóch wyrazów Redguard (rasa) i Daggerfall (miejsce graniczące z Hammerfell, w którym najprawdopodobniej będzie dziać się akcja szóstej części gry)
.

"The Elder Scrolls 6" zostało zapowidziane jeszcze podczas zeszłorocznych targów E3, ale jak na razie gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji. Bethesda potwierdziła że gra ukaże się dopiero na następnej generacji konsol i po grze "Starfield".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)