"The Elder Scolls 6" - data premiery nieznana, ale tytuł zabezpieczony

"The Elder Scolls 6" - data premiery nieznana, ale tytuł zabezpieczony

"The Elder Scolls 6" - data premiery nieznana, ale tytuł zabezpieczony
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.05.2019 15:48

Chociaż data premiery "The Elder Scrolls 6" nie jest jeszcze znana, to ZeniMax, właściciel Bethesdy doszedł do porozumienia w sprawie praw do znaku towarowego Redfall, który najprawdopodobniej jest powiązany z najnowszą odsłoną serii "The Elder Scrolls".

Nazwa "Redfall", która najprawdopodobniej będzie podtytułem kolejnej części "The Elder Scrolls 6" została zarejestrowana w zeszłym roku. W lutym 2019, pisarz science-fiction Jay J. Falconer wyraził sprzeciw, ponieważ pod tym samym tytułem ukazała się pisana wcześniej przez niego dwutomowa powieść. Szczegóły porozumienia nie są znane, ale, jak można przeczytać w oświadczeniu ZeniMax - jest ono korzystne dla obu stron.

"The Elder Scolls 6" z podtytułem "Redfall"

To, czy nowa część "The Elder Scolls" będzie miała podtytuł "Redfall" to na razie tylko spekulacje. Gracze uważają, że nazwa może nawiązywać do dwóch wyrazów Redguard (rasa) i Daggerfall (miejsce graniczące z Hammerfell, w którym najprawdopodobniej będzie dziać się akcja szóstej części gry)
.

"The Elder Scrolls 6" zostało zapowidziane jeszcze podczas zeszłorocznych targów E3, ale jak na razie gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji. Bethesda potwierdziła że gra ukaże się dopiero na następnej generacji konsol i po grze "Starfield".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)