Testuj telefony z Orange - przez cały rok

Testuj telefony z Orange - przez cały rok

Testuj telefony z Orange - przez cały rok
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.01.2012 13:55

Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone będzie telefonem kolejnej edycji akcji "Testuj z Orange, z nami zabawa trwa przez cały rok" - zdecydowali w głosowaniu internauci.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Już w lutym trafi ona do 100 testerów, którzy zostaną wyłonieni spośród kandydatów zarejestrowanych na stronie www.testuj.orange.pl. Połowa z nich otrzyma testowaną Lumię na własność. Uczestnicy zabawy będą mogli także wygrać bilety na przedpremierowe pokazy filmu Martina Scorsese ”Hugo i jego wynalazek”. od dystrybutora United International Pictures.

Testuj z Orange telefony Nokia Lumia, to już piąty tego typu konkurs, który Orange organizuje od ponad roku. Zadaniem biorących w nim udział osób jest przetestowanie nowoczesnych telefonów i opisanie swoich wrażeń i uwag.

W eliminacjach do konkursu może wziąć udział każdy, kto do 30 stycznia br., wypełni formularz rejestracyjny zamieszczony na stronie www.testuj.orange.pl. O wynikach eliminacji zdecydują odpowiedzi na zawarte w nim pytania konkursowe. Lista osób, które pomyślnie przejdą eliminacje zostanie opublikowana 6 lutego br., a zwycięzcy otrzymają powiadomienia drogą e-mailową.

Finaliści otrzymają do testowania telefony Nokia Lumia 800 z Windows Phone oraz startery Orange Free na Kartę, które umożliwią im mobilną realizację zadań konkursowych. W czasie testów, które potrwają do 11 marca, uczestnicy będą dzielili się swoimi wrażeniami na blogach poświęconych poszczególnym zadaniom, na stronie www.testuj.orange.pl. Będą też mieli do wykonania zadania konkursowe nawiązujące do tematyki filmowej, towarzyszącej najnowszej edycji zabawy. Jakość wykonanych zadań oraz zawartość merytoryczna wpisów na blogach będzie przedmiotem oceny jury, które wyłoni laureatów konkursu.

Nagrodą dla 50-ciu najlepszych testerów będzie testowana Nokia Lumia 800. która stanie się ich własnością.

W poprzednich edycjach konkursu testowane były Motorola Flipout, Motorola Defy, HTC ChaCha oraz HTC 7 Mozart (www.chacha.orange.pl, www.defy.orange.pl, www.flipout.orange.pl oraz http://testuj.orange.pl/mozart)
.

Więcej informacji na ten temat na stronie www.testuj.orange.pl

Więcej o filmie „HUGO i JEGO WYNALAZEK”: http://www.tylkohity.pl/film/42/Hugo-i-jego-wynalazek

Więcej o telefonie Nokia Lumia 800 na: http://www.lumia.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)