Telewizor, który nie zmieści ci się w pokoju. Ma 200 cali!

Telewizor, który nie zmieści ci się w pokoju. Ma 200 cali!

Telewizor, który nie zmieści ci się w pokoju. Ma 200 cali!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.03.2016 09:52, aktualizacja: 22.03.2016 11:25

Marzyliście kiedyś o telewizorze wypełniającym całą ścianę salonu? Jeśli tak, to amerykański producent Tabler Systems właśnie urzeczywistnił wasz sen.

Telewizor ma praktycznie wszystko, o czym może pomarzyć prawdziwy kinomaniak. Olbrzymi rozmiar - 5 m szerokości na 2,4 m wysokości, oszałamiająca rozdzielczość 8K, praktycznie zerowa ramka, a nawet panel dotykowy! Dodatkowo, ten 200-calowy potwór posiada także kamerkę z technologią rozpoznawania twarzy - wystarczy stanąć przed telewizorem, a wyświetli on materiały używane ostatnio przez danego użytkownika. Wyświetlacz jest do tego wykonany w technologii LEP (light-emitting plastics).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

To idealne narzędzie do biura i sal konferencyjnych - dzięki bezprzewodowej łączności ze smartfonem, tabletem czy pecetem wszystkie potrzebne wykresy, statystyki, wiadomości czy obrazy możemy wyświetlać dla wszystkich zebranych w pokoju. Producent słusznie zauważa, że tak duży ekran sprawdzi się także w sklepach, salach kontroli, lotniskach czy studiach telewizyjnych. Oczywiście, świetnie sprawdzi się także w roli klasycznego telewizora, który przynajmniej w teorii można zamontować w mieszkaniu. Niestety, nie wiadomo w jakiej cenie oferowane będzie urządzenie- z pewnością dla użytkowników domowych okaże się ona zaporowa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)