Tańsze połączenia w Orange

Tańsze połączenia w Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL

04.02.2008 14:00, aktual.: 04.02.2008 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klienci decydujący się na nową ofertę na abonament w Planie Na Rozmowy lub w Nowym Twoim Planie mogą do roku rozmawiać bez opłat z jednym wybranym numerem w Orange lub stacjonarnym. Dodatkowo wybierając usługę Wszyscy i na Wszystko w Nowym Twoim Planie otrzymają również o połowę więcej minut na połączenia do wszystkich sieci

Klienci decydujący się na nową ofertę na abonament w Planie Na Rozmowy lub w Nowym Twoim Planie mogą do roku rozmawiać bez opłat z jednym wybranym numerem w Orange lub stacjonarnym. Dodatkowo wybierając usługę Wszyscy i na Wszystko w Nowym Twoim Planie otrzymają również o połowę więcej minut na połączenia do wszystkich sieci.

W zimowej ofercie promocyjnej Nowego Twojego Planu i Planu Na Rozmowy klienci mogą wybrać dowolny numer w sieci Orange lub stacjonarny, z którym będą łączyć się bez opłat. W zależności od wybranej opcji abonamentu skorzystają z darmowych rozmów nawet przez 1. miesięcy. Dodatkowo przez cały czas korzystania z usługi nie będą płacić za SMS-y i MMS-y, które wyślą pod wybrany numer.

Czas korzystania z usługi Wybrany 1 Numer w ramach promocji:

3 miesiące: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem 2. zł lub Plan Na Rozmowy 90 z abonamentem za 35 zł
4 miesiące: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem w przedziale 30-3. zł lub Plan Na Rozmowy 180 z abonamentem za 55 zł
6 miesięcy: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem w przedziale 40-6. zł lub Plan Na Rozmowy 360 z abonamentem za 90 zł

  1. miesięcy: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem o wartości od 70 zł lub Plan Na Rozmowy 540 z abonamentem za 130 zł

Rozmowy z wybranym numerem w ramach oferty promocyjnej są ograniczone limitem 120. minut miesięcznie. SMS-y i MMS-y wysyłane przez cały czas korzystania z promocji nie podlegają żadnym limitom. Obecni klienci oraz ci, którym zakończy się okres promocyjny mogą korzystać z usługi Wybrany 1 Numer za 10 zł miesięcznie.

Usługa Wybrany 1 Numer dostępna jest również dla stałych Klientów w ramach programu Propozycja.

Ponadto Orange przygotował dodatkową promocję dla klientów, którzy kupią nową ofertę Nowego Twojego Planu a jednocześnie skorzystają z usługi Wszyscy i na Wszystko. Przez cały czas umowy otrzymają dodatkowo o 5. procent więcej minut na połączenia do wszystkich sieci. Dzięki temu koszt połączenia ze wszystkimi numerami to jedyne 0,50 zł za minutę, w ramach abonamentu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)