Tańsze dzwonienie i SMS‑owanie w Orange POP

Tańsze dzwonienie i SMS-owanie w Orange POP

24.02.2009 21:13

Użytkownicy Orange POP mają teraz możliwość tańszego komunikowania się z użytkownikami Orange POP (usługa POPzona) lub wszystkimi w Orange i w sieciach stacjonarnych (usługa MultiPOP).

Użytkownicy Orange POP mają teraz możliwość tańszego komunikowania się z użytkownikami Orange POP (usługa _ POPzona _) lub wszystkimi w Orange i w sieciach stacjonarnych (usługa _ MultiPOP _).

W ramach usługi POPzona, po wysłaniu SMS-a o treści _ POPZONA _ na numer 707, użytkownik uzyska możliwość komunikowania się z użytkownikami Orange POP po 10 groszy za minutę oraz 1 grosz za SMS i MMS. Uruchomienie usługi kosztuje 6 zł. Należy pamiętać o limitach - 1200 minut, 5000 SMS-ów i 1000 MMS-ów.

W ramach usługi MultiPOP, po wysłaniu SMS-a o treści _ PAKIET _ na numer 391, użytkownik zyska pakiet 30 minut połączeń na numery w sieci Orange i stacjonarne wymiennych na 600 MMS-ów lub 1200 SMS-ów do sieci Orange. Uruchomienie usługi kosztuje 6 zł. Pakiet jest ważny 30 dni, a liczba pakietów, które można jednocześnie zamówić, nie jest ograniczona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)