Tani Office 365 dla użytkowników domowych i jeszcze tańszy dla studentów!

Tani Office 365 dla użytkowników domowych i jeszcze tańszy dla studentów!

Tani Office 365 dla użytkowników domowych i jeszcze tańszy dla studentów!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.01.2013 09:27, aktualizacja: 30.01.2013 13:21

Nowa wersja sztandarowego pakietu firmy Microsoft, Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych, jest już dostępna w Polsce.

W nowej wersji rozwiązanie jest oferowane w formie usługi w chmurze. Nowa oferta obejmuje pełny zestaw najnowszych aplikacji Office. Można z niej korzystać na pięciu komputerach PC lub Mac oraz 5 urządzeniach mobilnych typu tablet czy smartfon z systemem Windows. Wraz z zakupem usługi użytkownik otrzymuje dodatkowe 20GB na wirtualnym dysku SkyDrive oraz co miesiąc 60 minut na połączenia telefoniczne poprzez Skype.

Microsoft będzie teraz udostępniać wiele nowych funkcji i usług dostępnych w pierwszej kolejności w chmurze i odchodzić od tradycyjnego modelu wydawania nowych wersji w cyklu trzyletnim. Gotowe nowości są dostarczane użytkownikom na bieżąco, dzięki czemu użytkownicy dysponują zawsze najnowszymi funkcjami oraz usługami, a jednocześnie eliminowane są uciążliwości związane z aktualizacjami.

Firma Microsoft udostępniła dziś także, atrakcyjną cenowo licencję Office 365 dla studentów.

Do oferty na całym świecie weszły także nowe wersje tradycyjnego pakietu Office ? Office dla Użytkowników Domowych i Uczniów 2013, Office dla Użytkowników Domowych i Małych Firm 2013 oraz Office Professional 2013. Wersja usługi Office 365 dla firm zostanie wprowadzona do oferty globalnej wraz z nowymi funkcjami 27 lutego br.

Ceny:

Cena rocznej licencji Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych wynosi 359 złotych. Wersja dla studentów (licencja czteroletnia na 2 urządzenia) to koszt 299 złotych. Uwaga, ceny mogą różnić się u poszczególnych sprzedawców.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Po zażyciu tego leku wystaczą ci 2 godziny snu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)