Tak Tak i Heyah rozdają minuty

Tak Tak i Heyah rozdają minuty

Tak Tak i Heyah rozdają minuty
06.11.2009 14:47

Użytkownicy Tak Taka i Heyah oraz abonenci Tak Tak Fon przy jednorazowym doładowaniu konta kwotą 50 złotych lub większą, mogą otrzymać w prezencie pakiet 100 minut. Wystarczy by zainteresowani wysłali, w ciągu 5 dni od doładowania, Ekspresowy kod *106#.

Dodatkowe minuty od Tak Taka można wykorzystać na rozmowy w sieci Era oraz połączenia krajowe na numery stacjonarne, natomiast użytkownicy Heyah minuty z pakietu mogą przeznaczyć na połączenia do Heyah i na krajowe numery stacjonarne.

Pakiet minut zostanie dodany do konta w ciągu 5 dni od wysłania kodu i będzie ważny przez 3. kolejnych dni. Minuty będą rozliczane przed zgromadzoną na koncie kwotą. W każdej chwili można będzie sprawdzić ilość minut z pakietu wysyłając Ekspresowy kod (dla Tak Taka: 1033#, dla Heyah: 1052#) lub u konsultanta pod numerem *9602 (Tak Tak), *2222 (Heyah).

Tak Tak i Heyah będą rozdawać dodatkowe minuty od 6 listopada br. do 6 stycznia 2010 r. - klienci mogą skorzystać z promocji jeden raz w czasie jej trwania. Dodatkowe minuty czekają na użytkowników Tak Taka, abonentów Tak Tak Fon z taryfą Happy, abonentów Taryfy Era Fun i Mega Fun w Era Mix oraz użytkowników Heyah korzystających z Nowej Heyah lub Taryfy Pakietowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)