Tak Tak - bezpłatne rozmowy pomiędzy dotychczasowym i nowym numerem

Tak Tak - bezpłatne rozmowy pomiędzy dotychczasowym i nowym numerem

Tak Tak - bezpłatne rozmowy pomiędzy dotychczasowym i nowym numerem
19.04.2011 08:57, aktualizacja: 19.04.2011 09:08

W Tak Taku rozpoczęła się promocja Między nami, w której stali użytkownicy mogą zaprosić nowych klientów do bezpłatnego rozmawiania przez rok

W Tak Taku rozpoczęła się promocja _ Między nami _, w której stali użytkownicy mogą zaprosić nowych klientów do bezpłatnego rozmawiania przez rok.

Promocyjna oferta _ Między nami _ pozwala na wykonywanie bezpłatnych połączeń głosowych przez rok pomiędzy dwoma numerami w Tak Taku na terenie kraju. Usługę może aktywować osoba używająca numeru w systemie Tak Tak przed rozpoczęciem promocji i zaprosić do wspólnych rozmów numer, który będzie aktywowany w jej trakcie. Przyjęcie zaproszenia przez nowy numer automatycznie przedłuża ważność jego konta na połączenia wychodzące na rok, zgodnie z czasem obowiązywania usługi.

Użytkownik może aktywować tylko jeden numer w tej usłudze, a czas jednorazowego bezpłatnego połączenia jest ograniczony do 30 minut. Promocja trwa do 13 lipca br. i może zostać do niej zaproszony każdy numer zakupiony ze starterem Tak Taka poza tymi, które pochodzą z oferty DuoStarter.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)