T-Mobile - nielimitowane usługi w kraju i w UE dla przedsiębiorców

Strona głównaT-Mobile - nielimitowane usługi w kraju i w UE dla przedsiębiorców
03.10.2013 10:34
T-Mobile - nielimitowane usługi w kraju i w UE dla przedsiębiorców
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od 4 października br. T-Mobile wprowadza nową ofertę Biznes non Stop w całości opartą na rozwiązaniach nielimitowanych usług w kraju jak również w Unii Europejskiej.

Nowa oferta Biznes non to rozwiązanie, w którym przedsiębiorcy mają do dyspozycji 5 abonamentów w trzech różnych kategoriach: nielimitowanych usług w T-Mobile w kraju, nielimitowanych usług w Polsce oraz nielimitowanych usług w Unii Europejskiej.

W najniższym abonamencie oferty Biznes non Stop za 29,9. zł netto przedsiębiorca otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci T-Mobile w kraju oraz pakiet 500 MB na korzystanie z Internetu w Polsce. W abonamencie za 49,90 zł netto pakiet nielimitowanych połączeń i SMS-ów obejmuje oprócz sieci T-Mobile również pozostałe sieci w Polsce – komórkowe i stacjonarne. Pakiet danych w tej opcji to 1 GB na łączenie się z siecią w Polsce.

Dla przedsiębiorców, którzy współpracują z firmami oraz klientami w całej Unii Europejskiej, T-Mobile przygotował pakiet trzech różnych zestawów z nielimitowanymi połączeniami w UE. W najniższym z nich przedsiębiorca za 79,9. zł netto korzysta z nielimitowanych rozmów ze wszystkimi sieciami w kraju oraz z nielimitowanych połączeń przychodzących w roamingu w UE. Ponadto otrzymuje pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE oraz większy pakiet danych na korzystanie z Internetu w kraju obejmujący 2 GB. W abonamencie za 199,90 zł netto przedsiębiorca otrzymuje dodatkowo nielimitowane połączenia międzynarodowe do UE oraz pakiet 5 GB danych. Zestaw za 349,90 zł netto to opcja Premium z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich w kraju oraz do wszystkich sieci w UE. Dodatkowo ta opcja obejmuje również nielimitowane rozmowy w roamingu w UE. Na korzystanie z Internetu w kraju przedsiębiorca otrzymuje w nim 10 GB, a na surfowanie w UE 50 MB danych.

W przypadku oferty Biznes non Stop z urządzeniami abonamenty za zestawy są wyższe od 1. do 150 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)