T-Mobile MyBox, czyli inny sposób na aplikacje w telefonie

T‑Mobile MyBox, czyli inny sposób na aplikacje w telefonie

T-Mobile MyBox, czyli inny sposób na aplikacje w telefonie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.10.2013 13:50, aktualizacja: 14.10.2013 15:04

T-Mobile wprowadza usługę MyBox, która umożliwia dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych, m.in. nawigacji, przebojów muzycznych, książek czy hitów filmowych. Usługa dostępna jest dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android.

Za korzystanie w ramach usługi MyBox z nawigacji, muzyki czy filmów klienci będą płacili jak za inne usługi, które są wyszczególnione na ich miesięcznym rachunku. Dzięki temu użytkownicy smartfonów czy tabletów, którzy do tej pory wykorzystywali je w podstawowym zakresie lub obawiali się ukrytych kosztów oraz trudności w użytkowaniu, zyskują usługę, która gwarantuje im bezpieczeństwo oraz łatwość dostępu do najlepszych aplikacji. Zwłaszcza, że docelowo MyBox będzie instalowany na wszystkich urządzeniach z systemem Android sprzedawanych w sieci T-Mobile.

Klienci będą mogli wybrać aplikacje z dwóch kategorii: Hity oraz Polecane. W kategorii „Hity” znajdują się aplikacje, z których klienci najczęściej korzystają m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Każda z nich jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni, aby użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z ich funkcjonalnością oraz wybranie najbardziej odpowiednich dla siebie usług. O zbliżającym się zakończeniu okresu bezpłatnego klienci zostaną poinformowani SMS-em. Koszt miesięcznego korzystania z jednej aplikacji w ramach kategorii Hity po bezpłatnym okresie próbnym to 7,90 zł. Kwota ta zostanie doliczona do sumarycznej faktury za wszystkie usługi, z których klient korzystał w ramach swojego rachunku w T-Mobile.

Usługa MyBox oferuje klientom również dostęp do stale rozszerzanej listy aplikacji Polecanych. W ramach tej kategorii klienci mogą wybierać również wśród wielu ciekawych i wartościowych aplikacji bezpłatnych lub przygotowanych specjalnie dla nich przez partnerów T-Mobile. W przypadku aplikacji płatnych dostęp do nich będzie również poprzedzony bezpłatnym okresem próbnym.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)