Szybka golarka męska Braun Series 3 z technologią MicroComb

Szybka golarka męska Braun Series 3 z technologią MicroComb

Szybka golarka męska Braun Series 3 z technologią MicroComb
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.09.2015 14:55

Nowa golarka Braun Series 3 jest wyposażona w technologię MicroComb, czyli specjalny systemem tnący, który ma wyraźnie skrócić czas golenia.

MicroComb to dwa rzędy cienkich, równomiernie rozmieszczonych wypustek wokół niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki. Jak to działa w praktyce? Po weekendzie włosy 3-dniowego zarostu są dłuższe, trudniej je zgolić i potrzebują delikatnego przycięcia. Używając MicroComb, przy każdym pociągnięciu wypustki wyłapują oraz naprowadzają dłuższy zarost na ostrze środkowej przycinarki, która je przycina. Następnie, krótsze już włosy są całkowicie usuwane przez folię tnącą.

Dzięki dokładnemu przycięciu dłuższych włosów na samym początku golenia, cały proces trwa krócej. Jednocześnie zmniejsza się ryzyko występowania podrażnień, ponieważ potrzeba mniejszej liczby pociągnięć golarką po skórze.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W golarkach Braun Series 3 system tnący składa się z elementów, które ze sobą ściśle współpracują: dwóch folii tnących, zintegrowanej, niezależnie poruszającej się środkowej przycinarki i dwóch rzędów wypustek. Tak system skutecznie tnie zarówno długie, jak i krótkie włosy.

System golenia jest także elastyczny. Oznacza to, że trzy niezależnie poruszające się elementy tnące dostosowują się do każdego załamania konturu twarzy. Co ciekawe, można tymczasowo usunąć jedną z folii, co znacznie wyszczupla głowicę golarki i zapewnia lepszą precyzję golenia takich miejsc jak linia żuchwy czy okolice nosa.

Dodatkowe funkcje golarki:
- gumowa strefa uchwytu zapewnia bezpieczne prowadzenie nawet po zamoczeniu,
- trymer do długich włosów daje możliwość modelowania wąsów i baków,
- funkcja Wet&Dry zastosowana w wybranych modelach sprawia, że z golarki można korzystać pod prysznicem, z pianką lub żelem,
- wybrane modele posiadają w zestawie bazę czyszczącą Clean&Charge,
- pełne naładowanie w 1 godzinę zapewnia 45 minut golenia,
- szybkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno golenie,
- 6-poziomowy wyświetlacz LED wskazuje niski poziom baterii, stopień naładowania i stan higieny urządzenia.

Cena Braun Series 3 z technologią MicroComb w zależności od modelu: od 259 zł do 459 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)