Szatkownica Russell Hobbs Desire - przyrządź sałatkę w kilka chwil

Szatkownica Russell Hobbs Desire - przyrządź sałatkę w kilka chwil
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.11.2013 11:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Desire to nowa seria produktów do przetwarzania żywności firmy Russell Hobbs. Design tej linii opiera się na połączeniu matowej czerni z kontrastową czerwienią. Do partii tych urządzeń dołączyła właśnie szatkownica o symbolu 20340-56. Moc tego urządzenia to 150W. W zestawie znajdziemy trzy nasadki do różnych zastosowań. Są wśród nich tarcze: krojąca, rozdrabniająca i ucierająca. Te, których w danej chwili nie używamy, możemy przechowywać we wbudowanym schowku.

Desire to nowa seria produktów do przetwarzania żywności firmy Russell Hobbs. Design tej linii opiera się na połączeniu matowej czerni z kontrastową czerwienią. Do partii tych urządzeń dołączyła właśnie szatkownica o symbolu 20340-56.

Przyrząd którego zadaniem jest szatkowanie, krojenie i ścieranie wykonany jest ze stali nierdzewnej. Przy jego projektowaniu duży nacisk położono na łatwość obsługi i czyszczenia po wykonanej pracy. Bezpośredni podajnik o szerokości 56mm pomaga uniknąć bałaganu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W zestawie znajdziemy trzy nasadki do różnych zastosowań. Są wśród nich tarcze: krojąca, rozdrabniająca i ucierająca. Te, których w danej chwili nie używamy, możemy przechowywać we wbudowanym schowku. Moc tego urządzenia to 150W.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także