Szatkownica Russell Hobbs Desire - przyrządź sałatkę w kilka chwil

Szatkownica Russell Hobbs Desire - przyrządź sałatkę w kilka chwil

Szatkownica Russell Hobbs Desire - przyrządź sałatkę w kilka chwil
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.11.2013 11:11

Desire to nowa seria produktów do przetwarzania żywności firmy Russell Hobbs. Design tej linii opiera się na połączeniu matowej czerni z kontrastową czerwienią. Do partii tych urządzeń dołączyła właśnie szatkownica o symbolu 20340-56. Moc tego urządzenia to 150W. W zestawie znajdziemy trzy nasadki do różnych zastosowań. Są wśród nich tarcze: krojąca, rozdrabniająca i ucierająca. Te, których w danej chwili nie używamy, możemy przechowywać we wbudowanym schowku.

Desire to nowa seria produktów do przetwarzania żywności firmy Russell Hobbs. Design tej linii opiera się na połączeniu matowej czerni z kontrastową czerwienią. Do partii tych urządzeń dołączyła właśnie szatkownica o symbolu 20340-56.

Przyrząd którego zadaniem jest szatkowanie, krojenie i ścieranie wykonany jest ze stali nierdzewnej. Przy jego projektowaniu duży nacisk położono na łatwość obsługi i czyszczenia po wykonanej pracy. Bezpośredni podajnik o szerokości 56mm pomaga uniknąć bałaganu.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W zestawie znajdziemy trzy nasadki do różnych zastosowań. Są wśród nich tarcze: krojąca, rozdrabniająca i ucierająca. Te, których w danej chwili nie używamy, możemy przechowywać we wbudowanym schowku. Moc tego urządzenia to 150W.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)