System omijania korków w AutoMapie

System omijania korków w AutoMapie

13.03.2009 13:08, aktual.: 13.03.2009 13:29

AutoMapa uruchamia system AutoMapa Traffic pozwalający na zbieranie danych o aktualnej sytuacji drogowej i umożliwiający ominięcie zatorów drogowych. Pierwsza wersja systemu informacji o korkach drogowych trafi do testów na wybranej grupie użytkowników już za kilka dni.

AutoMapa uruchamia system AutoMapa Traffic pozwalający na zbieranie danych o aktualnej sytuacji drogowej i umożliwiający ominięcie zatorów drogowych. Pierwsza wersja systemu informacji o korkach drogowych trafi do testów na wybranej grupie użytkowników już za kilka dni. Dzięki niej możliwe będzie anonimowe zbieranie od użytkowników informacji o ruchu drogowym.

Dane zbierane od użytkowników, stanowiące istotną część pozyskiwanej informacji są non-stop analizowane wraz z danymi z innych źródeł tworząc szczegółowy obraz sytuacji na drodze o każdej porze dnia. Po zakończeniu testów funkcjonalność AutoMapa Traffic zostanie udostępniona wszystkim użytkownikom AutoMapy posiadającym ważną licencję.

Obraz
© (fot. Automapa)

Każdy użytkownik AutoMapy może także teraz wygodnie zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl na dużym ekranie swojego komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)