"Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery

"Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery

"Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery
07.12.2009 21:07, aktualizacja: 08.12.2009 09:08

Od 7. grudnia Era wprowadza ofertę "Świąteczne Podwojenie", czyli znane już podwójne doładowanie. Z oferty będą mogli skorzystać użytkownicy TakTaka i TakTak Fona oraz abonenci ofert Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter.

Tym razem procedura jest trochę inna. W jednym z dwóch terminów - 7-13 grudnia lub 14-20 grudnia użytkownik musi spełnić dwa warunki:
- najpierw musi wydać z konta minimum 25 zł,
- a następnie powinien doładować konto jednorazową kwotą minimum 25 zł.
Promocyjne, podwojone doładowanie od operatora będzie miało wartość, którą użytkownik doładował konto, ale w kwocie nie większej niż 150 zł.

Użytkownik otrzyma podwojone doładowanie w terminie od 4. stycznia do 8. stycznia 2010 r., co zostanie potwierdzone także SMS-em.

Podwojoną kwotę może zostać wykorzystana bezterminowo na dowolne usługi. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, czyli od 7. grudnia do 8. stycznia 2010 r.

W ofercie nie biorą udziału doładowania dotyczące abonentów Mega Fun oraz taryf Nowa Era Mix, wynikające z obowiązku uzupełniania konta kwotą "minimalnego zasilenia konta" Era Mix, która jest naliczana co miesiąc na fakturze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)