"Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery

"Świąteczne Podwojenie" w prepaidach i miksach Ery

07.12.2009 21:07, aktual.: 08.12.2009 09:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 7. grudnia Era wprowadza ofertę "Świąteczne Podwojenie", czyli znane już podwójne doładowanie. Z oferty będą mogli skorzystać użytkownicy TakTaka i TakTak Fona oraz abonenci ofert Era Fun, Mega Fun, Nowa Era Mix, a także użytkownicy blueconnect starter.

Tym razem procedura jest trochę inna. W jednym z dwóch terminów - 7-13 grudnia lub 14-20 grudnia użytkownik musi spełnić dwa warunki:
- najpierw musi wydać z konta minimum 25 zł,
- a następnie powinien doładować konto jednorazową kwotą minimum 25 zł.
Promocyjne, podwojone doładowanie od operatora będzie miało wartość, którą użytkownik doładował konto, ale w kwocie nie większej niż 150 zł.

Użytkownik otrzyma podwojone doładowanie w terminie od 4. stycznia do 8. stycznia 2010 r., co zostanie potwierdzone także SMS-em.

Podwojoną kwotę może zostać wykorzystana bezterminowo na dowolne usługi. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, czyli od 7. grudnia do 8. stycznia 2010 r.

W ofercie nie biorą udziału doładowania dotyczące abonentów Mega Fun oraz taryf Nowa Era Mix, wynikające z obowiązku uzupełniania konta kwotą "minimalnego zasilenia konta" Era Mix, która jest naliczana co miesiąc na fakturze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także