Strzelanka 3D, Amerykanie wyzwalają Europę

Strzelanka 3D, Amerykanie wyzwalają Europę

Strzelanka 3D, Amerykanie wyzwalają Europę
04.12.2008 16:36, aktualizacja: 04.12.2008 17:51

Wszyscy znamy słynny plakat z wujem Samem wskazującym palcem
przed siebie i hasłem: „Chcę abyś dołączył do US Army!”. W 1917 roku,
kiedy Stany Zjednoczone przystępowały do wojny, plakat przyciągnął
rzesze młodych do wojska. Dziś jest o wiele prościej

Wszyscy znamy słynny plakat z wujem Samem wskazującym palcem przed siebie i hasłem: „Chcę abyś dołączył do US Army!”. W 1917 roku, kiedy Stany Zjednoczone przystępowały do wojny, plakat przyciągnął rzesze młodych do wojska. Dziś jest o wiele prościej. Wystarczy tylko skorzystać z nowej gry dla telefonów iPhone umożliwiającej zostanie żołnierzem i wzięcie udziału w konflikcie zbrojnym.

Gra „Brothers in Arms: Hour of Heroes” studia Gameloft jest już dostępna w e-sklepie App Store w cenie 9,99 dolarów. Jest to oferująca wysokiej jakości efekty wizualne aplikacja z gatunku 3D shooter. Przenosi gracza w realia II wojny światowej i pozwala mu zostać żołnierzem amerykańskiej armii.

Brothers in Arms: Hour of Heroes” to 13 misji, trzy kampanie (Normandia, Ardeny i Tunezja), a także możliwość kierowania wozami bojowymi i czołgami. Gracz ma do dyspozycji cały arsenał broni począwszy od zwykłych pistoletów, przez karabiny, granatniki, a nawet bazookę. Aplikacja z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom prostej, dającej satysfakcję, męskiej rozrywki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)