Stressberry - wyżywaj się do woli na komórce

Stressberry - wyżywaj się do woli na komórce

Stressberry - wyżywaj się do woli na komórce
Źródło zdjęć: © shinyshack.com
02.02.2011 15:02, aktualizacja: 02.02.2011 15:19

Telefony komórkowe od lat towarzyszą nam w życiu codziennym. Zabieramy je ze sobą praktycznie wszędzie. Zapewniają łączność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - w domu, w pracy, w autobusie czy...

Telefony komórkowe od lat towarzyszą nam w życiu codziennym. Zabieramy je ze sobą praktycznie wszędzie. Zapewniają łączność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - w domu, w pracy, w autobusie czy w pociągu. Te zaawansowane pozwalają przeglądać sieć, wysyłać i odbierać e-maile oraz korzystać z serwisów społecznościowych. Niektórych użytkowników komórek czasem może przytłaczać taki natłok informacji i możliwości. Jak sobie poradzić w tych stresowych sytuacjach?

Często telefon to jedyna rzecz pod ręką, na której możemy się wyżyć. Nie jest to jednak dobry pomysł jeśli posiadamy drogiego smartfona. W tej sytuacji sprawdzą się wzmocnione modele. Tylko co, jeśli nasz telefon nie jest „wszystkoodporny”, a mimo to mamy ochotę dać upust swojej złości ciskają nim gdzie popadnie? Rozwiązaniem może być Stressberry. Gadżet wyglądem przypomina smartfona BlackBerry. Został wykonany z miękkich, wytrzymałych materiałów, dzięki którym bez przeszkód możemy się na nim wyżyć –. ogranicza nas przy tym jedynie nasza wyobraźnia – w grę wchodzi gniecenie, rzucać o ścianie itp.

Stressberry ma wymiary 11 cm x 6 cm x 1,5 cm. Cena gadżetu wynosi niespełna 5 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)