Streaming na Facebooku może być wyzwaniem. Urzędnikom z Pakistanu nie wszystko się udało

Streaming na Facebooku może być wyzwaniem. Urzędnikom z Pakistanu nie wszystko się udało

Streaming na Facebooku może być wyzwaniem. Urzędnikom z Pakistanu nie wszystko się udało
Źródło zdjęć: © Twitter | Naila Inayat
Oskar Ziomek
16.06.2019 17:13

Urzędnicy z jednej z pakistańskich prowincji muszą jeszcze poćwiczyć strumieniowanie swoich konferencji w internecie. Oglądający mieli uzasadnione powody do śmiechu.

Rząd z pakistańskiej prowincji Khyber Pakhtunkhwa zdecydował się udostępnić w internecie przekaz na żywo z jednej ze swoich konferencji. Wybrano do tego serwis Facebook, co jest oczywiście zrozumiałe z uwagi na jego popularność. Niestety, w praktyce okazało się, że ktoś nie dopilnował ustawień aplikacji.

Konferencja była bowiem strumieniowana do sieci z włączonym filtrem, który na rozpoznane twarze uczestników nakładał kocie uszy i wąsy, upodabniając ludzi do zwierząt. Urzędnicy rzecz jasna nie zdawali sobie z tego sprawy.

Do sieci trafiły oczywiście liczne komentarze. Niektórzy nie kryli zdziwienia, inni natomiast śmiechu i dodawali, że widoczni na filmie politycy wyglądają uroczo. Z czasem zorientowano się jednak, że z nagraniem coś jest nie tak i film został ostatecznie usunięty z Facebooka.

W całej tej sytuacji jest jedna wiadomość, którą z punktu widzenia urzędników należy uznać za dobrą. Konferencja nie cieszyła się bowiem szczególnym zainteresowaniem. Jak wynika ze zrzutów ekranu, które trafiły na Twittera, przekaz na żywo oglądało tylko kilkadziesiąt osób.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)