Stadler Form Albert i Victor - osuszacz i oczyszczacz powietrza dla alergików

Stadler Form Albert i Victor - osuszacz i oczyszczacz powietrza dla alergików

Stadler Form Albert i Victor - osuszacz i oczyszczacz powietrza dla alergików
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.05.2013 10:47
Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Osoby cierpiące na alergie wziewne w głównej mierze powinny dbać o jakość domowego powietrza i jego wilgotność. Częste wietrzenie pomieszczeń w których przebywają alergicy jest jednym z doraźnych rozwiązań. Innym są oczyszczacze i osuszacze powietrza.

Wilgoć sprzyja rozmnażaniu się zarazków, grzybów i pleśni w zamkniętych pomieszczeniach. Osuszacz powietrza Stadler Form Albert posiada wydajność osuszania 20 litrów, na co pozwala mu 5 litrowy zbiornik na wodę. Jest efektywny tylko w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Pracuje w trzech trybach prędkości i jest w pełni automatyczny. Dostępna jest również mniejsza wersja osuszacza - Albert Little.

Cena - od 1559,00 PLN

Drugim rozwiązaniem dedykowanym dla alergików z oferty szwajcarskiej firmy Stadler Form, jest oczyszczacz powietrza Victor. Victor posiada 3-stopniowy tryb oczyszczania powietrza z alergenów i innych niepożądanych drobinek. W pierwszej kolejności do oczyszczania powietrza używa zmywalnego filtra wstępnego, który zatrzymuje duże cząstki, np. włosy, pyłki i kurz. Jako kolejny, powietrze oczyszcza system filtrów HPP pracujących w oparciu o przyciąganie pola magnetycznego, które eliminują z powietrza: pyłki kwiatowe, sadzę, osad dymu papierosowego, wirusy i bakterie. Jako ostatni na czystość powietrza pracuje filtr węglowy - zawierający cząsteczki węgla aktywnego o ogromnej powierzchni pochłania większość gazów i zapachów z powietrza.

Cena - od 1199,00 PLN

Źródło: informacja prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)