Stacje dokujące Ferrari do urządzeń Apple

Stacje dokujące Ferrari do urządzeń Apple

Stacje dokujące Ferrari do urządzeń Apple
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.10.2012 13:40, aktualizacja: 29.10.2012 15:26

Scuderia FS1 oraz Scuderia FS1 Air to nowe stacje dokujące do urządzeń Apple brytyjskiej marki Logic3, sygnowane marką Ferrari.

Z przodu znajduje się panel z charakterystycznym, żółtym znaczkiem Ferrari, miejsce dokowania otaczają przyciski funkcyjne, a tył obudowy za potężnym okratowaniem kryje membrany głośników.

Model FS1 posiada system głośników w układzie 2.1 oraz pięciocalowy subwoofer. Stację wyposażono w wejście Apple, wyjście wideo Apple, wejście liniowe, moduł Bluetooth, a także opcję zasilania przez gniazdo USB. Zestaw zawiera również pilota, podobnie jak całość stacji dokującej, ozdobionego logotypem czarnego konia na żółtym proporcu.

Obraz
© Logic3 Scuderia FS1 Air (fot. Materiały prasowe)

Stacja dokująca FS1 Air jest dodatkowo wyposażona w funkcję AirPlay, która pozwala na bezprzewodowe, strumieniowe przesyłanie muzyki między wieloma urządzeniami. Oznacza to, że kontent audio zawarty w bibliotekach iTunes może być odtwarzany w każdym pomieszczeniu, w którym znajdują się głośniki kompatybilne z tą technologią. Model FS1 Air wyposażono także we wzmacniacz dźwięku w technologii HD oraz układ DSP.

Stacje dokujące FS1 oraz FS1 Air pracują w zakresie częstotliwości 2. - 20 000Hz.

Cena: FS1 199. zł, FS1 Air 2599 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)