ST 89 E i ST227E Pro 200 Wet and Dry - dwie prostownice od Babyliss

ST 89 E i ST227E Pro 200 Wet and Dry - dwie prostownice od Babyliss

ST 89 E i ST227E Pro 200 Wet and Dry - dwie prostownice od Babyliss
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
11.10.2012 11:49
Babyliss, producent sprzętu do stylizacji włosów, posiada w swojej ofercie prostownice ST 89 E oraz ST 227 E. Dzięki systemowi Wet N' Dry możliwe jest stosowanie urządzeń na suche oraz mokre włosy.

Babyliss ST 89 E

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

W prostownicy ST 89 E z linii I-Pro 230 zastosowano technologię BaByliss i-temperature, która pozwala na uzyskiwanie wysokiej temperatury w krótkim czasie i utrzymywaniu jej na tym samym poziomie w trakcie pracy. Producent zapewnia, że ma to umożliwiać prostowanie włosów za jednym pociągnięciem. Maksymalna temperatura osiągana przez prostownicę to 230°C, a urządzenie jest gotowe do użytku w 30 sekund od włączenia.

Prostownica wyposażona jest w tytanowo-ceramiczne płytki, które są o 25% dłuższe od zastosowanych w standardowych modelach, co ma pozwalać na szybkie prostowanie szerszych pasm włosów. Dzięki systemowi odparowywania Wet N’ Dry nie trzeba czekać na wyschnięcie włosów przed rozpoczęciem pracy.

Dane techniczne:
Linia - IPro 230
Kolor - Czarny
Regulacja temperatury - do 230 stopni Celsjusza
Szybkie nagrzewanie w 30 sekund
Lampka kontrolna

Cena - ok. 250 złotych.

Babyliss ST 227 E Pro 200

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Prostownica z linii Sublim Touch. Charakteryzuje się specjalną powłoką płytek ceramicznych, która ma zapewniać lepszy poślizg prostownicy na włosach oraz dodatkowo chronić je przed wysoką temperaturą. Płytki posiadają zaokrąglone krawędzie, dzięki czemu urządzenie pozwala także na stylizację loków. Użytkowanie prostownicy ułatwia obrotowe podłączenie przewodu oraz możliwość stosowania zarówno na suche, jak i mokre włosy.

Dane techniczne:
Linia - Sublim Touch
Kolor - Czarny
Regulacja temperatury - do 230 stopni Celsjusza
Lampka kontrolna
Płytki ceramiczne z powłoką Sublim Touch

Cena - ok. 109 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)