SQUID uruchamia mobilną wersję webową

SQUID uruchamia mobilną wersję webową

SQUID uruchamia mobilną wersję webową
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.05.2019 16:11

Aplikacja SQUID App uruchamia swoją mobilną wersję webową , squidapp.com. Użytkownicy mobilnych przeglądarek na całym świecie mogą już śledzić najświeższe informacje z najlepszych źródeł – wystarczy jedno kliknięcie w dowolnej przeglądarce.

SQUID umożliwia łatwy dostęp do najbardziej interesujących treści dostępnych w internecie. Aplikacja oferuje użytkownikom stworzenie spersonalizowanego feedu informacyjnego. Dzięki squidowym algorytmom użytkownicy otrzymują precyzyjnie wyselekcjonowane artykuły, newsy, wydarzenia. SQUID dostarcza również swoim źródłom/wydawcom ruch w ich mobilnym serwisach

- SQUID ma na celu pomaganie młodych ludziom w każdym kraju w odkrywaniu najbardziej interesujących i angażujących treści w łatwy i przyjemny sposób. - mówi Johan Othelius CEO i założyciel aplikacji SQUID. - Teraz umożliwiamy naszych użytkownikom nasz produkt dostępny nie tylko w aplikacji, ale w mobilnej wersji webowej.

Aby przygoda ze SQUID-em była bardziej spersonalizowana rekomendujemy pobranie i korzystanie w naszej aplikacji SQUID dostępnej w App Store, Google Play i Huawei AppGallery.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)