Sprzedaż komputerów z Windows 7 nie zostanie wstrzymana

Sprzedaż komputerów z Windows 7 nie zostanie wstrzymana

Sprzedaż komputerów z Windows 7 nie zostanie wstrzymana
Źródło zdjęć: © chip.pl
11.12.2013 14:00

Microsoft przez pomyłkę umieścił na swojej witrynie internetowej informacje na temat rychłego zakończenia sprzedaży systemu Windows 7. Nie była to informacja prawdziwa.

Na witrynach Microsoftu pojawiła się informacja, jakoby Microsoft wyznaczył datę zakończenia sprzedaży systemu Windows 7 na 3. października 2014 roku. Błąd szybko poprawiono, a datę poprawiono na "nieznaną", jednak to wystarczyło, by niektóre serwisy informacyjne opublikowały stosowne wieści na ten temat.

- _ Jeszcze nie ustaliliśmy daty końca sprzedaży komputerów z systemem Windows 7. Data 30 października 2014 roku została umieszczona przez pomyłkę. Uaktualniliśmy witrynę anglojęzyczną, wkrótce reszta witryn również zostanie uaktualniona. Przepraszamy za wprowadzenie niepotrzebnego zamieszania. Udostępnimy datę zakończenia sprzedaży komputerów z Windows 7 do publicznej wiadomości, jak tylko sami będziemy ją znali _ –. czytamy w oświadczeniu Microsoftu.

Windows 7 nadal jest najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie i nie zanosi się na zmiany. Według statystyk, nie zagraża mu nawet najnowsza wersja Windows, oznaczona jako 8.1.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Menu Start powróci w Windows 8.2"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)