Sprawdź jak wygląda nowy interfejs przeglądarki Firefox

Sprawdź jak wygląda nowy interfejs przeglądarki Firefox08.10.2013 16:00
Sprawdź jak wygląda nowy interfejs przeglądarki Firefox
Źródło zdjęć: © chip.pl

Przeglądarkę Firefox czeka w najbliższym czasie jedna z największych zmian w historii. Mozilla już od dłuższego czasu pracuje nad nowym interfejsem aplikacji, który nazywa się Australis.

Australis powstaje w bólach, a prace nad nim z pewnością nie przebiegają w rekordowo szybkim tempie. Do tego nowy interfejs już teraz podzielił fanów Firefoksa. Część z nich chwali go za to, że jest prostszy, bardziej płaski, a przez to mniej przyciąga swoją uwagę i pozwala bardziej skupić się na treści strony internetowej. Inni znów twierdzą, że to kolejne upodobnienie do Google Chrome i to w zasadzie jest argumentem ostatecznym.

Tymczasem Mozilla chyba powoli finalizuje prace nad interfejsem Australis i wszyscy, którzy chcą sprawdzić jak będą wyglądały kolejne edycje Firefoksa już teraz mogą odwiedzić stronę getaustralis.com. Co się zmieniło? Firefox ma teraz wyglądać niemal tak samo –. niezależnie od platformy. Zmienił się wygląd kart, dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć nam tą aktywną. Poprawiono też główne menu oraz uproszczono ustawienie ikon i pasków według własnych preferencji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)