Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline

Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline

Spotify zwiększa limit piosenek, które można pobrać do słuchania w trybie offline
Źródło zdjęć: © iStock.com
13.09.2018 12:28

W płatnej wersji Spotify użytkownicy mogą pobierać piosenki do słuchania bez konieczności stałego połączenia z Internetem. Teraz limit tworów przypadających na jedno urządzenie został podniesiony trzykrotnie.

Użytkownicy kont Spotify Premium mają możliwość pobierania i zapisywania utworów i słuchania muzyki bez dostępu do Internetu. Do tej pory platforma oferowała możliwość zapisania do 3333 utworów na maksymalnie 3 urządzeniach w ramach jednego konta. Teraz podniesiono ten limit – korzystając z pakietu premium użytkownicy mogą pobrać do 10 000 piosenek na każde z 5 różnych urządzeń. Oznacza to, że łącznie nasza muzyczna biblioteka offline może poszerzyć się o 50 tys. utworów.

Przed pobraniem utworu do pamięci urządzenia można również zadecydować o jakości zapisywanej muzyki. Trzeba pamiętać, że będzie miało to wpływ na zajmowaną przestrzeń dyskową na urządzeniu.

Spotify chce aby oferta wyglądała atrakcyjnie na tle konkurencji!

Miesięczny abonamentSpotify Premium kosztuje 19,99 zł. Dostępny jest również wariant rodzinny Spotify, gdzie w cenie 29,99 zł możemy uzyskać dostęp dla 6 użytkowników. Została również przygotowana atrakcyjna oferta dla studentów za zaledwie 9,99 zł.
Spotify premium umożliwia odtwarzanie dwolonego utworu z biblioteki online i nieoranicznoną ilość pominięć utworów podczas słuchania na smartfonach. Mając subskrypcję premium słuchanie muzyki nie będzie przerywane reklamami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)