Sportowe słuchawki Monster iSport - wrażenia Stuffa

Sportowe słuchawki Monster iSport - wrażenia Stuffa

Sportowe słuchawki Monster iSport - wrażenia Stuffa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.09.2015 14:50, aktualizacja: 25.09.2015 15:32

Wybierając aktywny wypoczynek w weekend z muzyką w tle, musisz zadbać zarówno o obszerną bibliotekę jak i o wygodne słuchawki. Jeśli biegasz lub ćwiczysz - zainwestuj w komfortowe słuchawki, które nigdy nie będą wypadać z uszu. W Monster iSport Wireless SuperSlim podoba nam się to, że w pudełku dostaje się kilka wymiennych nakładek o różnych rozmiarach. Niezależnie od rozmiaru uszu, dopasujesz wielkość słuchawek do swoich potrzeb.

Swoboda bez zobowiązań

Z racji, że iSport Wireless SuperSlim zaprojektowano z myślą o użytkownikach aktywnie uprawiających sport, mogą pracować zarówno na kablu jak i bezprzewodowo, w odległości 1. metrów od odtwarzacza. Ten drugi tryb pracy sprawdzi się przede wszystkim na siłowni: schowaj odtwarzacz w szafce i kontroluj muzykę wyłącznie za pośrednictwem słuchawek. A jeśli jesteś jednym z tych, którzy odróżniają jakość brzmienia bezprzewodowego od przewodowego, ten subtelny kabel od Monstera przypominający cienką tasiemkę na pewno przypadnie ci do gustu.

288763690227153043
© (fot. stuff)

W kontakcie

Te malutkie słuchawki dobrze sprawdziły się podczas najważniejszego testu: długiego rajdu przez całą Warszawę. W mieście naszpikowanym elektroniką i bezprzewodowymi odtwarzaczami nie doświadczyliśmy żadnych zakłóceń w jakości odtwarzanej muzyki, a słuchawki rozładowały się po około 5 godzinach pracy, później musieliśmy przestawić się na tryb przewodowy. Mimo tego, że do ucha przylegają idealnie i dobrze tłumią dźwięki otoczenia, z pewnością usłyszysz wszystkie sygnały ostrzegawcze: klaksony samochodów, dzwonki rowerowe i syreny radiowozu.

Ucho od śledzia

Pewnie każdy pamięta ten gest z filmu Juliusza Machulskiego Vabank. Tak samo zachowują się biegacze ze źle dopasowanymi słuchawkami. W przypadku iSport Wireless SuperSlim nie ma mowy o żadnym śledziu, gdyż słuchawki trzymają się tak pewnie, że nie wysuną się z małżowiny nawet przy uprawianiu najbardziej ekstremalnych sportów. Są przy okazji tak płaskie, że bez problemu zmieszczą się pod kaskiem czy goglami; w zimie zabierzemy je na stok, by przekonać się, jak sprawdzają się w ciężkich, zimowych warunkach.

Potężne brzmienie

Przy całej swojej mobilności sportowe słuchawki od Monstera nie zatracają swojego muzycznego charakteru, w tej kwestii firma nie zgodziła się na żadne kompromisy: wybrzmiewają czystym, mocnym i zrównoważonym dźwiękiem. Jeśli szukasz słuchawek, które łączą w sobie porządne brzmienie i sportowy charakter - iSport Wireless SuperSlim mogą przypaść ci do gustu. Szkoda tylko, że nie wytrzymują bez ładowania kilku godzin dłużej.

Zdaniem Stuffa

Porządne kompaktowe słuchawki dla miłośników sportu.

Źródło artykułu:Stuff
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)