Spore obniżki i duże zmiany w OneDrive (SkyDrive)

Spore obniżki i duże zmiany w OneDrive (SkyDrive)24.06.2014 12:28
Spore obniżki i duże zmiany w OneDrive (SkyDrive)
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Microsoft ogłosił dziś wprowadzenie szeregu istotnych zmian związanych z OneDrive - obejmą one m.in. zwiększenie darmowej przestrzeni dyskowej, obniżenie cen oraz dodatkowe korzyści w płatnych subskrypcjach. Ogólnie ceny spadły niemal o 70%, dzięki czemu Microsoft znów może stanąć do walki z konkurencją.

Od teraz każdy nowy użytkownik OneDrive otrzymuje teraz na start nie 7 GB, a 1. GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej. Jeśli jednak użytkownik posiada subskrypcje pakietu Office 365, to otrzyma aż 1 TB przestrzeni w OneDrive. Dotyczy to zarówno pakietu Office 365 Home (1 TB dla każdego z użytkowników/5 możliwych), Office 365 Personal jak i wersji University (1 TB dla subskrypcji).

Ceny korzystania z OneDrive zostały obniżone o ok. 70%. Miesięczna opłata za korzystanie z 10. GB dysku OneDrive wynosić będzie 8 PLN (zamiast 30 PLN). Za dwukrotnie większą przestrzeń dyskową użytkownik zapłaci 16 PLN (zamiast 45 PLN). Wszyscy obecni użytkownicy automatycznie otrzymają niższą cenę usługi.

Co więcej klienci polecający usługę znajomym będą mogli uzyskać do 5 GB dodatkowego miejsca, po 50. MB za każdą osobę, która zaakceptuje zaproszenie do OneDrive. Klienci mogą również uzyskać 3 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej za wykorzystanie funkcji automatycznego kopiowania zdjęć ze swojego telefonu do OneDrive.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)