SoundMAGIC EH11M - słuchawki dla aktywnych

SoundMAGIC EH11M - słuchawki dla aktywnych13.06.2012 11:43
SoundMAGIC EH11M - słuchawki dla aktywnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

SoundMAGIC EH11M to nowe słuchawki dla sportowców wyposażone w pilota i mikrofonem, dzięki czemu umożliwiają współpracę z telefonami komórkowymi. EH11M to model dokanałowy.

Na kablu umieszczono pilota sterowania z mikrofonem do obsługi Smartphonów. Za pomocą pilota można nie tylko odbierać i kończyć rozmowy, ale również sterować muzyką. Słuchawka jest kompatybilna z produktami marki Apple, ale można ją wykorzystać również ze Smarthonami innych producentów takich jak: HTC, Samsung, Nokia, Blackberry, LG, Huawei itp. W tym przypadku musimy się jednak liczyć z tym, że pilot nie będzie w pełni współpracował z Naszym telefonem ze względu na różne łączenia pinów stosowane u różnych producentów. Aby zniwelować te problemy możemy osobno dokupić przejściówkę FiiO LU1.

Model EH11. posiada mechanizmy regulacji pałąka aby dopasować słuchawki do każdego ucha i zabezpieczyć słuchawkę przed przypadkowym wypadnięciem lub zmianą położenia.

Specyfikacja:
Przetwornik: Dynamiczny 13,5 mm, Neodymowy magnes
Zakres częstotliwości: 15 Hz~22KHz
Impedancja: 1 6 ± 10% Ω
Skuteczność : 107 ± 2 dB przy 1KHz/mW
Długość kabla : 1.2 m
Wtyk : 3,5 mm złocony wtyk kątowy
Waga : 1. g

Mikrofon:
Częstotliwość: 20Hz - 16kHz
Czułość: -4. ± 3dB przy 1kHz

Zawartość zestawu
Silikonowe wkładki w 3 rozmiarach S, M, L, silikonowe wkładki z większym otworem w 3 rozmiarach S,M,L, klips do kabla, pokrowiec, kabel do komputera do prowadzenia rozmów Skype

Cena modelu SoundMAGIC EH11M to 249zl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)