Sony CP‑F1L i CP‑F2L - przenośne ładowarki do smartfonów i tabletów

Sony CP-F1L i CP-F2L - przenośne ładowarki do smartfonów i tabletów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.12.2012 16:01, aktual.: 17.12.2012 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony zaprezentowało dwie ładowarki USB - modele CP-F1L i CP-F2L. Urządzenia zostały wyposażone w pojemne akumulatorki litowo-polimerowe z funkcją szybkiego ładowania i obudowę z aluminium.

Ładowarki CP-F1. i CP-F2L mają smukłe obudowy z aluminium, a w ich wnętrzu zastosowano lekkie akumulatory litowo-polimerowe. Pozwolą podładować smartfona czy tablet w sytuacji, gdy bateria mobilnego urządzenia całkowicie się rozładuje.

Model CP-F1. ma 9,4 mm grubości i waży 125 g, a jego akumulator o pojemności 3500mAh powinien wystarczyć na 1,51 ładowania smartfonu prądem 1,5 A. Z kolei ładowarka CP-F2L pozwala na ładowanie prądem 2,1 A, zawiera pojemniejszy akumulator (7000 mAh), ma 12,9 mm grubości i waży 198 g. Według producenta, wmożliwia trzykrotne naładowanie smartfonu. Jest ponadto wyposażona w dwa porty zasilające USB, więc może też służyć do równoczesnego ładowania dwóch urządzeń przenośnych.

Obie ładowarki można naładować z zasilacza sieciowego lub przez port USB komputera. Dostarczany zasilacz sieciowy pozwala na równoczesne ładowanie samej ładowarki oraz podłączonego do niej urządzenia przenośnego. Dla ułatwienia ładowania w różnych sytuacjach, oba modele są dostarczane w komplecie z 50-centymetrowym przewodem micro USB.

Nowe przenośne ładowarki USB Sony CP-F1. i CP-F2L pojawią się w Polsce w styczniu 2013 r.

Dane techniczne:

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Źródło: informacje prasowe, SW, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)