Smartfon z wbudowanym tunerem telewizyjnym: Kazam TV 4.5

Smartfon z wbudowanym tunerem telewizyjnym: Kazam TV 4.5

Smartfon z wbudowanym tunerem telewizyjnym: Kazam TV 4.5
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.07.2014 14:25

Kazam wprowadza na rynek telefon komórkowy z wbudowanym tunerem DVB-T pozwalającym na oglądanie telewizji cyfrowej. Teraz każdy będzie miał możliwość oglądania ogólnodostępnych kanałów telewizji naziemnej za pomocą małego i poręcznego telefonu. Smartfon o klasycznym wzornictwie i płaskiej obudowie posiada poza tym aparat 5 Mpx, czterordzeniowy procesor, funkcję Dual SIM oraz ekran 4.5" z matrycą IPS.

Najważniejszym wyróżnikiem tego modelu jest koncepcja zintegrowania w smartfonie tunera telewizji DVB-T, wyposażonego w funkcję elektronicznego programu TV - EPG oraz możliwość oglądania kanałów w jakości HD. Jakość odbieranego obrazu zależy od odległości od nadajnika i ukształtowania terenu. Dla jej poprawy telefon wyposażono w wysuwaną antenę teleskopową. Bateria 180. mAh pozwala na oglądanie telewizji do 3 godzin bez konieczności ładowania telefonu.

Kazam TV 4.5 jest wyposażony w czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, ekran 4.5”. o rozdzielczości 480x854 z matrycą IPS i 5 Mpx aparat główny z auto-fokusem. Dodatkowo, aparat został wzbogacony w funkcję HDR, która odpowiada za poprawę doświetlenia, czego efektem jest wyższa jakość zdjęć.

Dwa gniazda kart SIM - normalne i micro, pozwalają użytkownikowi na łączenie pracy z życiem prywatnym, bez uszczerbku dla żadnej z tych sfer. Obie karty mogą pracować jednocześnie. Istnieje możliwość rozszerzenia pamięci urządzenia o 32GB po włożeniu karty microSD.

Cena: 600 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)