SMART Slate - przenośny i łatwy w użyciu tablet

SMART Slate - przenośny i łatwy w użyciu tablet

SMART Slate - przenośny i łatwy w użyciu tablet
16.12.2009 10:10

SMART Technologies wprowadza na rynek bezprzewodowy, łatwy w użyciu tablet SMART Slate WS200. W połączeniu z interaktywnymi narzędziami: tablicą, wyświetlaczem i rysikiem umożliwia nauczycielom prowadzenie lekcji i zarządzanie treścią wyświetlaną na tablicy z dowolnego miejsca w sali.

SMART Slate został stworzony na podstawie opinii użytkowników uzyskanych w ramach szeroko zakrojonych testów. W rezultacie dodano kilka funkcji, takich jak: lepsza ergonomia, wygodne ładowanie przez łącze USB i dostępność w 1. językach. Nowa wersja WS200 zastąpi WS100 (dawniej bezprzewodowy tablet Airliner WS100). Produkt będzie dostępny w Polsce od 23 grudnia 2009.

Obraz

Dane zapisywane rysikiem na tablecie SMART Slate, w tym samym czasie wyświetlane są na ekranie komputera. Ponadto, bezprzewodowa technologia Bluetooth umożliwia nauczycielom i uczniom kontrolowanie aplikacji wyświetlanych na ekranie, pisanie oraz rysowanie elektronicznym atramentem. Tablet podłączony do komputera lub tablicy interaktywnej, pozwala na otwieranie i przeglądanie folderów z dowolnego miejsca w klasie.

SMART Slate jest kompatybilny z szeroką gamą produktów , wliczając w to interaktywny wyświetlacz z rysikiem - SMART Podium oraz interaktywną tablicę SMART. SMART Slate może być także używany z komputerem i rzutnikiem.

Sugerowana cena urządzenia to 305 euro netto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)