SlimCleaner - oczyść swój dysk i zoptymalizuj Windows. Godny konkurent CCleanera?

SlimCleaner - oczyść swój dysk i zoptymalizuj Windows. Godny konkurent CCleanera?

SlimCleaner - oczyść swój dysk i zoptymalizuj Windows. Godny konkurent CCleanera?
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
03.10.2012 13:38, aktualizacja: 03.10.2012 13:52

Jeśli chciałbyś oczyścić swój komputer ze zbędnych plików i przeprowadzić optymalizację działania systemu Windows, mamy coś dla ciebie. Ten program ma wszystko, czego potrzebujesz. Jest szybki, ma przejrzysty interfejs graficzny i wykorzystuje modna ostatnio technologię chmury.

SlimCleaner to darmowy program do czyszczenia i optymalizacji pracy komputera z systemem Windows. Program wykorzystuje technologię chmury, aby zaproponować najbardziej optymalne ustawienia programów, oraz procesów i usług uruchamianych wraz ze startem sytemu. Wykorzystuje do tego bazę, która została oparta o doświadczenie innych użytkowników programu.

Najmocniejszą stroną SlimCleanera jest silnik programu. Działa bardzo szybko a w dodatku wyróżnia go wysoka skuteczność. Po przeprowadzeniu analizy systemu Windows, program wyświetla wpisy z podpowiedziami, popartymi wiedzą użytkowników programu. Atutem narzędzia jest też interfejs użytkownika, który został dopracowany przez twórców w najmniejszych detalach. Wszystkie funkcje programu zostały pogrupowane w kategorie i są dostępne w postaci zakładek. Listę wyników analizy można filtrować, dzięki czemu szybko odnajdziemy elementy, które są zbędne i potencjalnie niebezpieczne.

SlimCleaner potrafi wskazać, które pliki zgromadzone na dysku twardym można bezpiecznie usunąć. Pozwala odinstalować zbędne programy, usunąć zgromadzone na komputerze prywatne dane, w taki sposób, aby niemożliwe było ich przywrócenie.

Narzędzie można skonfigurować w taki sposób, aby uruchamiało się automatycznie, wraz ze startem systemu Windows. Istnieje również możliwość automatycznego przeprowadzania optymalizacji systemu i oczyszczania dysku, zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Narzędzie SlimCleaner można pobrać z naszego katalogu programów klikając na przycisk poniżej.

sw

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (107)