SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [27.12.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [27.12.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [27.12.2019]
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
27.12.2019 22:14

Koniec roku coraz bliżej. Ostatnie dni 2019, to czas na podsumowania czy wybieganie w przyszłość. Choć jak zawsze nie zabrakło bieżących spraw związanych ze światem technologii i nauki.

Koniec Messengera bez Facebooka. Numer telefonu już nie wystarczy do korzystania z komunikatora

Do tej pory nie trzeba było mieć konta na Facebooku, aby korzystać z rozmów w Messengerze. Co prawda aplikacja pozwalała na logowanie przez Facebooka, ale można było też skorzystać z alternatywnej metody. Internetowy gigant zafundował nam zmianę. Większość użytkowników i tak używała obecnej metody, ale zmiana wywołała oburzenie.

iPhone XR najlepiej sprzedającym się smartfonem 2019 roku

Kto sprzedaje najwięcej telefonów? Wcale nie Apple, ale właśnie ta firma z USA może pochwalić się modelem, który był najchętniej kupowany przez ostatnie kwartały i cały 2019 rok. Przy okazji wiemy też, do jakich telefonów najczęściej wyszukuje się w sieci metod hakowania. Znów chodzi o Apple iPhone.

Najlepszy czytnik ebook - ranking 2019. Wybór redakcji

Zastanawiacie się nad kupnem czytnika ebooków? Na pewno pomoże wam nasz ranking najlepszych sprzętów z 2019 roku do czytania elektronicznych książek.

Niedziele handlowe 2020 - w grudniu jeszcze zrobimy zakupy, ale od stycznia duże zmiany

Niedziele handlowe z kolejnymi zmianami. Kiedy będziemy mogli wybrać się do sklepów w nadchodzącym roku? Przepisy od 2020 wchodzą w nową fazę, więc warto sprawdzić, jakie mamy możliwości na zakupy w niedziele na kolejne 12 miesięcy.

NASA: doszło do tajemniczego załamania pola magnetycznego. Odkrycia dokonał stażysta

Olbrzymia kompresja w ziemskiej magnetosferze. Tajemnicze zmiany w naszych polu magnetycznym nie zostały odkryte przez jakiegoś wybitnego naukowca a... stażystkę NASA, która jest studentką fizyki na Pepperdine University.

Elon Musk: Tesla patentuje nowe rozwiązanie na trwalsze i tańsze akumulatory

Dzięki samochodom Elona Muska cała gałąź ogniw może pójść naprzód. Technologie pomyślane jako nowe akumulatory w autach Tesla mogą zdobyć uznanie też w innych miejscach rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)