Single Handed Barber - maszynka do strzyżenia włosów dla samotnego mężczyzny

Single Handed Barber - maszynka do strzyżenia włosów dla samotnego mężczyzny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

24.05.2013 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Regularne strzyżenie to jedna z podstawowych czynności w zakresie dbania o męską urodę. Aby wyglądać przyzwoicie, trzeba zazwyczaj odwiedzać fryzjera co najmniej raz w miesiącu. I choć strzyżenie męskie jest zazwyczaj tańsze od damskiego, to i tak wizyty te pochłaniają konkretne sumy pieniędzy, a także czas - który można byłoby spędzić, chociażby oglądając mecz i popijając ulubione piwo.

Oczywiście można kupić maszynkę do strzyżenia i próbować samodzielnie stworzyć fryzurę, ale przyznajmy szczerze - efekt takich działań jest zwykle opłakany. Dla zagorzałych przeciwników fryzjerskiego fotela mam jednak dobrą wiadomość - w sprzedaży pojawił się gadżet o nazwie Single Handed Barber, reklamowany jako maszynka do strzyżenia inna niż wszystkie.

Rzeczywiście, wygląda nietypowo i działa trochę inaczej niż pozostałe urządzenia. Ostrza rozmieszczone są w regularnych odstępach, a specyficzny kształt pozwala na potraktowanie maszynką włosów nawet podczas oglądania telewizji. Wystarczy ustawić długość ostrzy i masować nią głowę do momentu, aż wszystkie włosy zostaną skrócone.

Wielbiciele krótkich i bardzo prostych fryzur powinni być zadowoleni, szczególnie że cena urządzenia nie jest bardzo wygórowana - wynosi niecałe 60 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)