Simone Biles dostała swoją emotkę na Twitterze. Koza z medalem robi furorę wśród kibiców Igrzysk Olimpijskich

Koza z cekinów na stroju Simone Biles.
Koza z cekinów na stroju Simone Biles.
Źródło zdjęć: © Getty Images | Jamie Squire
Marcin Watemborski

23.07.2021 09:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Simone Biles to 24-letnia gimnastyczka, która podbija właśnie świat sportu na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Fani uważają ją za najlepszą sportsmenkę wszech czasów, co zaowocowało otrzymaniem przez nią na Twitterze własnej emotki. Dlaczego akurat wybrano kozę?

Za każdym razem, gdy użytkownicy do swojego posta na Twitterze wrzucą hashtag #SimoneBiles lub #Simone, z automatu będzie wyświetlała się tam emotikona kozy w czerwonym stroju gimnastycznym, z medalem na szyi. Akcja potrwa do 8 sierpnia 2021 roku.

Simone Biles biorąca udział w Igrzyskach Olimpijskich 2021 odbywających się w Tokio, została okrzyknięta najlepszą zawodniczką wszech czasów. W języku angielskim ten tytuł brzmi: Greatest of All Time, w skrócie G.O.A.T. Słowo goat oznacza dosłownie kozę, od czego wzięła się emotka.

Emotka na Twitterze przeznaczona dla Simone Biles.
Emotka na Twitterze przeznaczona dla Simone Biles.© Twitter

Biles jest pierwszą zawodniczką olimpijską, jak również pierwszą kobietą zajmującą się gimnastyką, która otrzymała emoji kozy. Wcześniej podobny internetowy medal otrzymali Tom Brady oraz Patrick Mahomes – gwiazdy amerykańskiej ligi footballowej NFL.

4-krotna złota medalistka Igrzysk Olimpijskich wzięła sobie do serca określenie jej najlepszą do tego stopnia, że na jej stroju gimnastycznym znalazła się błyszcząca koza. Fani ją za to uwielbiają, przeciwnicy mają kolejny powód do narzekania. Tak, czy siak – widać, że Biles zdaje sobie sprawę ze swojego statusu i nie emanuje udawaną skromnością.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)