Sharp PN‑L601B: pierwszy dotykowy 60‑calowy monitor firmy Sharp w Polsce

Sharp PN-L601B: pierwszy dotykowy 60-calowy monitor firmy Sharp w Polsce
Źródło zdjęć: © Sharp

05.07.2011 14:00, aktual.: 07.07.2011 09:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W czerwcu do oferty monitorów profesjonalnych Sharp dołączył nowy model PN-L601B. Ten 60-calowy monitor wyróżnia się szeregiem zaawansowanych funkcji, a przede wszystkim zintegrowanym panelem dotykowym

Nowy, dotykowy monitor Full HD Sharp PN-L601. to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, wideo konferencji, szkoleń firmowych, czy też szkolnych zajęć. Monitor wyposażony jest m.in. w pełne podświetlenie LED. Kilkaset białych diod umieszczono bezpośrednio za panelem LCD, co zapewnia jednorodny rozkład światła. Producent zapewnia, że przy maksymalnej jasności 400 kandeli na metr kwadratowy nawet przy krawędziach ekranu nie występują żadne spadki jasności.

Obraz
© (fot. Sharp)

Nowa propozycja Sharp oferuje rozdzielczość HD 192. x 1080 pikseli i wyświetla obraz w formacie 16:9. Dodatkowo monitor jest zaprojektowany do nieprzerwanej pracy 24 godziny na dobę, a fakt, że nie posiada chłodzącego wiatraka, gwarantuje bezgłośną pracę.

W zestawie z monitorem dostarczane jest oprogramowanie umożliwiające współpracę z większością urządzeń wielofunkcyjnych Sharp oraz touch pen i wirtualna gąbka. Monitor można zamontować w orientacji poziomej lub pionowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)