Sansa Fuze nowy grajek SanDisk

Sansa Fuze nowy grajek SanDisk

Sansa Fuze nowy grajek SanDisk
Źródło zdjęć: © SanDisk
12.03.2008 12:32, aktualizacja: 12.03.2008 12:43

Firma SanDisk  zaprezentowała wielofunkcyjny
odtwarzacz MP3 Sansa® Fuze™. Stylowy odtwarzacz oferuje liczne
możliwości i funkcje, które zapewniają rozrywkę podczas podróży

*Firma SanDisk zaprezentowała wielofunkcyjny odtwarzacz MP3 Sansa® Fuze™. Stylowy odtwarzacz oferuje liczne możliwości i funkcje, które zapewniają rozrywkę podczas podróży. *
Jest nie tylko przyjemny dla oka, ale również przyjazny dla kieszeni. W kwietniu Sansa Fuze będzie dostępny w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w kolorze czarnymi pojemnościach 2, 4 i 8 gigabajtów (GB), a sugerowana cena detaliczna podstawowego modelu wyniesie zaledwie 79,99 euro.

Cienki Sansa Fuze oferuje nie tylko odtwarzanie muzyki, wideo, fotografii, radia FM i książek audio, ale także wiele funkcji dodatkowych, w tym gniazdo na kartę microSD™, która umożliwia łatwe dodawanie i przenoszenie danych, dyktafon, oraz jasny, 1,9-calowy, kolorowy ekran, który pozwala na łatwą nawigację po utworach muzycznych albo oglądanie wideo w układzie poziomym.

Cechą wyróżniającą odtwarzacz MP3 Sansa Fuze jest gniazdo na karty microSD. Umożliwia ono użytkownikom nie tylko zwiększanie pojemności pamięci, zapewniając dość miejsca na tysiące dodatkowych piosenek, godziny filmów i liczne fotografie lecz także szybkie dodawanie treści do urządzenia i zarządzanie nimi. Ponadto, dzięki karcie SanDisk microSD użytkownicy mogą łatwo przenosić muzykę i inne dane z odtwarzacza MP3 Sansa do telefonu komórkowego, a nawet komputera.

Sansa Fuze obsługuje szereg popularnych formatów muzycznych, takich jak MP3, WAV, Audible (książki audio) i Windows Media Audio (WMA) w zabezpieczonych i niezabezpieczonych plikach. Sansa Fuze obsługuje też wideo MPEG-4 i zdjęcia JPEG. Wewnętrzny akumulator ma pojemność wystarczającą do odtworzenia 24 godzin muzyki i pięciu godzin wideo .

Odtwarzacz MP3 współpracuje z komputerami działającymi pod kontrolą systemów Windows XP lub Windows Vista. Jest również obsługiwany przez systemy operacyjne Mac i Linux (w trybie MSC).

Sansa Fuze ma być dostępny w kwietniu w sklepach w Europie, oferowane będą modele o pojemności 2GB w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 euro, 4GB w cenie 99,99 euro oraz 8GB w cenie 129,99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)