Samsung RS26MBZBL - luksusowa lodówka wysadzana kryształami

Samsung RS26MBZBL - luksusowa lodówka wysadzana kryształami

Samsung RS26MBZBL - luksusowa lodówka wysadzana kryształami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.10.2012 15:33

Samsung wprowadził na rynek europejski znaną z Korei luksusową chłodziarko-zamrażarkę RS26MBZBL. Cechą charakterystyczną tej lodówki side-by-side jest wyjątkowo eleganckie wykonanie, za które odpowiada włoski projektant biżuterii Massimo Zucchi.

Lodówka działa w klasie energetycznej A++, oferuje 70. litrów pojemności i posiada minibar, który daje dostęp do napojów bez konieczności otwierania głównych drzwi urządzenia. W RS26MBZBL Samsung zastosował technologię Cool Select Zone - jest to specjalna szuflada, która pełni rolę "lodówki w lodówce" i pozwala dostosować panującą w niej temperaturę niezależnie od ustawień zastosowanych w pozostałej części komory chłodziarki. Z kolei Twin Cooling System ma zapewniać lepsze efekty pracy i lepszą higienę przechowywania żywności dzięki oddzielnemu systemowi chłodzenia dla chłodziarki i zamrażarki. Dziesięć sensorów umieszczonych w newralgicznych punktach urządzenia dba o dostosowywanie odpowiednich parametrów pracy do panujących warunków i przechowywanych produktów.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Szczególne wrażenie robi wygląd urządzenia. Drzwi pokryte są szkłem, które z kolei ozdobione jest kryształami, efektownie odbijającymi światło w trakcie otwierania. Kryształy zdobią też "Szampański uchwyt", pokryty różowym złotem. Elegancką linię urządzenia miała podkreślać piosenka koreańskiego gwiazdora, którą producent promował urządzenie w swoim kraju.

Za luksusowym wyglądem idzie niestety też wysoka cena - lodówka Samsung RS26MBZBL dostępna jest za 2999 funtów, czyli ponad 15 000 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)