Samsung RL77 - lodówki Side by Side produkowane we Wronkach

Samsung RL77 - lodówki Side by Side produkowane we Wronkach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.06.2012 08:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sprzedaży w całej Europie wchodzą nowe modele lodówek Samsung RL77 - pierwsze lodówki typu Side by Side produkowane w fabryce pralek i lodówek we Wronkach. Charakteryzują się wysoką klasą energetyczną A++ oraz wysoką pojemnością przy zachowaniu standardowych wymiarów zewnętrznych.

W pierwszych lodówkach typu Side by Side, wytwarzanych w fabryce Samsung we Wronkach, dzięki zastosowaniu technologii firmy Samsung zmniejszono grubość ścianek lodówki, zwiększając jednocześnie przestrzeń wewnętrzną przy zachowaniu optymalnych warunków izolacji od otoczenia.

Rodzina lodówek typu Side by Side RL7. uzyskała klasa klasę energetyczną A++. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu kompresora Digital Inverter, który optymalizuje zużycie prądu i pozwala zaoszczędzić do 20% energii przy zachowaniu żądanej temperatury. Kontrolę parametrów chłodzenia gwarantuje także system Smart Eco - 10 czujników monitoruje warunki panujące wewnątrz i na tej podstawie optymalizuje pracę urządzenia.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania Twin Cooling Plus, nowe lodówki mają pozwalać na przedłużenie świeżości produktów. Urządzenia wyposażone są w oddzielne systemy chłodzenia w chłodziarce i zamrażalniku, co zapewnia niezależną kontrolę temperatury i wilgotności oraz zapobiega mieszaniu się zapachów. We wszystkich lodówkach zastosowano także technologię No Frost, dzięki której nie jest konieczne rozmrażanie lodówki. Dodatkowo w urządzeniach zastosowano system Multi Flow –. strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, przywracając optymalny poziom temperatury w lodówce.

Dwudrzwiowe lodówki Side by Side RL7. wyposażono w kolumnowe oświetlenie LED, które równomiernie oświetla wnętrze lodówki. Nowy ekran dotykowy pozwala na sterowanie parametrami pracy lodówki a ulepszone pojemniki i półki pozwalają wykorzystać w pełni przestrzeń lodówki i ułatwiają utrzymanie porządku.

Lodówki z serii RL 7. posiadają również niezależną, sterowaną elektronicznie szufladę CoolSelect Zone. Za pomocą jednego przycisku można ustawić temperaturę, w której przechowywana ma być żywność w tej strefie - na przykład „tryb 0 stopni”, który utrzymuje stałą temperaturę, zachowując odpowiednią wilgotność w pojemniku.

Urządzenia są dostępne w wielu wersjach, na przykład z dozownikiem wody i lodu lub bez oraz w różnych opcjach kolorystycznych pasujących do różnych stylów kuchni.

Modele i sugerowane ceny detaliczne:
RS7768FHCSL/EF – cena detaliczna 8 499 zł
RS7778FHCSL/EF – cena detaliczna 8 999 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)