Samsung HW‑H600 - dźwięk spod telewizora

Samsung HW-H600 - dźwięk spod telewizora
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.04.2014 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadza do sprzedaży nietypowy głośnik typu "Soundstand", który montowany jest jako podstawka, na której ustawia się telewizor. Głośnik HW-H600 mierzy 35 mm grubości i waży 5 kg.

Soundstand, to sprzęt audio o niewielkich rozmiarach, przypominający wyglądem podstawkę pod telewizor. Właśnie w takiej pozycji –. pod odbiornikiem – powinien zostać umieszczony. Na głośniku postawimy telewizory o przekątnej ekranu od 32 do 60 cali. Urządzenie podłączymy do telewizora dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect. Także bezprzewodowo odtworzymy muzykę z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony. Przy pomocy smartfona także bezprzewodowo uruchomimy głośniki – to zasługa zastosowania funkcji Bluetooth Power On.

Głośnik HW-H60. to konstrukcja typu 4.2. Oznacza to, że w urządzeniu znajduje się łącznie 6 głośników – w tym dwa subwoofery o łącznej mocy 80 W. Za jakość płynącego z nich dźwięku odpowiada technologia Crystal Amplifier Plus. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie minimalizując zniekształcenia. Dodatkowo głośnik Samsunga wykorzystuje oddzielne wzmacniacze zamiast jednego, aby osobno przetworzyć wysokie, średnie i niskie częstotliwości. W efekcie usłyszmy przyjemny dla ucha, doskonale zrównoważony dźwięk. Dzięki zastosowanej technologii Surround Sound Expansion usłyszymy dźwięk przestrzenny – rozszerzy i podniesie ona optymalny obszar odsłuchu.

W sprzedaży pojawi się także model HW-H610. który oprócz wszystkich wymienionych powyżej funkcji został dodatkowo wyposażony w moduł NFC, który pozwoli na sparowanie współpracujących urządzeń przy pomocy ich jednego zetknięcia ze sobą.

Cena: 1700 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)