Samsung GE73M - nowa mikrofalówka z grillem

Samsung GE73M - nowa mikrofalówka z grillem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.08.2012 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy model kuchenki mikrofalowej Samsung GE73M posiada technologię TDS, której celem jest równomierne podgrzewanie żywności. Ten system dystrybucji mikrofal, dzięki dodatkowym dwóm antenom, ma efektywnie dostarczać ciepło do całej potrawy. Mikrofale emitowane z trzech źródeł, rozpraszane są wewnątrz całej kuchenki, dzięki czemu potrawa ma być gotowana z każdej strony. Kuchenka została wyposażona także w funkcję Rapid Defrost, która umożliwia szybkie rozmrażanie żywności, nie powodując jednocześnie rozmoczenia produktów spożywczych.

Ceramiczne wnętrze
Kuchenka mikrofalowa pokryta się wewnątrz emalią ceramiczną, dzięki czemu jest bardziej odporna na zarysowania i korozję w porównaniu z innymi wnętrzami mikrofalówek i nie odbarwia się nawet w wyniku intensywnego użytkowania kuchenki. Dodatkowo ceramiczne wnętrze posiada właściwości antybakteryjne, a ściany komory kuchenek są gładkie, co pozwala na łatwe usuwanie resztek tłuszczu czy oleju. Producent zapewnia, że zastosowana technologia nie absorbuje wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty nie przenikają do kolejnych potraw ani nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu wewnątrz komory kuchenki.

Tryb ekologiczny
Producent informuje, że model GE73. posiada niski wskaźnik poboru mocy, co ma pozwalać na zmniejszenie zużycie energii nawet o 40%.

Cechy produktu:

- Pojemność 20 litrów
- 750 W mocy mikrofali
- 1100 W mocy grilla
- 6 poziomów mocy mikrofal
- Funkcja szybkiego rozmrażania – Rapid Defrost
- Ekran dotykowy z opisem funkcji
- Automatyczne programy gotowania
- Wnętrze z emalii ceramicznej
- Grzałka ceramiczna

Sugerowana cena detaliczna modelu Samsung GE73M wynosi *499 zł. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)