Samsung Galaxy S6 - jeszcze większy (SG Tab S2)

Samsung Galaxy S6 - jeszcze większy (SG Tab S2)

Samsung Galaxy S6 - jeszcze większy (SG Tab S2)
Źródło zdjęć: © OnLeaks
11.05.2015 13:12, aktualizacja: 11.05.2015 14:58

Nowy tablet Samsunga, Tab S2, wyglądać będzie bardzo podobnie do smartfona Galaxy S6. Oznacza to, że wykonany będzie z wysokiej jakości materiałów, łączących metal (ramki) i szkło (duże płaszczyzny).

To nie powinno nikogo zdziwić. Tablety bardzo często są odwzorowaniem topowych smartfonów. Nowy tablet Samsunga, Tab S2. wyglądać będzie bardzo podobnie do smartfona Galaxy S6. Oznacza to, że wykonany będzie z wysokiej jakości materiałów, łączących metal (ramki) i szkło (duże płaszczyzny). Wyraźnie rzuca się podobieństwo brył do S6 - zaprezentowanego w tym roku flagowca z Korei.

Oczywiście oficjalne informacje na temat nowego tabletu Samsunga nie są jeszcze podane - grafika ujawniona została przez OnLeaks (to bardzo wiarygodne źródło) - a pogłoski mówią o wyświetlaczu AMOLED z przekątną 9,7 cal i rozdzielczości 2048×153. pikseli (4:3), do tego 8-rdzeniowy procesor Exynos i 3 GB pamięci RAM (plus 32 GB pamięci wewnętrznej i slot na karty Micro SD). Dziwi trochę niezbyt imponująca rozdzielczość wbudowanych aparatów: 8 mln pikseli na tylnej ściance i 2 mln z przodu. Mało tego, "znamy" nawet wymiary tabletu: 237,17 × 169,58 × 5,5 mm.

Tak jak w przypadku wcześniejszych modeli, możemy spodziewać się różnych wersji tabletu: Wi-Fi oraz Wi-Fi+LTE. Na pokładzie oczywiście Android 5.0.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Samsung Galaxy Tab S2 będzie wyglądał rewelacyjnie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)