Samsung Corby II - lubiany model w nowej odsłonie

Samsung Corby II - lubiany model w nowej odsłonie

Samsung Corby II - lubiany model w nowej odsłonie
Źródło zdjęć: © Samsung
19.05.2011 16:03, aktualizacja: 19.05.2011 16:22

W Polsce pojawił się najmłodszy członek rodziny Samsung Corby - telefon Samsung Corby II. Głównym wyróżnikiem nowego modelu są wymienne, kolorowe obudowy

Nowy model wyposażono w charakterystyczne wymienne tyły obudowy, w trzech kolorach: żółtym, różowym i białym. Dzięki aplikacji Social Hub, telefon umożliwia zarządzanie kontaktami, wiadomościami z różnych źródeł oraz wpisami do kalendarza. Dołączony komunikator internetowy pozwala na czatowanie poprzez różne serwisy, takie jak Facebook, Yahoo Messenger i Gtalk. Dodatkowo w telefonie preinstalowano dedykowane aplikacje do obsługi serwisów Facebook i Twitter.

Obraz
© (fot. Samsung)

Dotykowy interfejs TouchWiz ułatwia nawigację i umożliwia przechodzenie pomiędzy wieloma widokami ekranu. Co więcej, pozwala użytkownikom na czytanie i odpowiadanie na wiadomości tekstowe bez konieczności zamykania bieżących zadań. Dzięki temu użytkownik może czatować z kilkoma znajomymi jednocześnie i przeglądać strony internetowe w tym samym czasie.

Samsung Corby II został wyposażony również w aparat 2,0 MPix z funkcją wykrywania uśmiechu. W telefonie nie zabrakło również odtwarzacza audio oraz gniazda mini jack 3,5 mm, które umożliwia podłączenie do telefonu słuchawek.

Samsung Corby II jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 41. zł.

Specyfikacja techniczna:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)