Rowenta Silence Force Extreme - wyjątkowo cichy odkurzacz

Rowenta Silence Force Extreme - wyjątkowo cichy odkurzacz

Rowenta Silence Force Extreme - wyjątkowo cichy odkurzacz
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
27.09.2012 14:42

Według badań kalifornijskiego instytutu Consumer Energy Center, odkurzanie zajmuje nam średnio ok. 1 godziny tygodniowo. Rocznie to ok. 52 godziny, czyli znacznie ponad 2 doby! Większość ludzi kojarzy odkurzanie z głośną pracą silnika i bólem pleców. Hałas i obciążenie podczas domowych porządków powodują znużenie, obniżenie poziomu koncentracji, a nawet stres. Właśnie dlatego często po dokładnym odkurzaniu całego domu, brakuje już nam siły i ochoty na dalsze sprzątanie lub inne domowe czynności.

Inne podejście oferować ma odkurzacz Rowenta Silence Force Extreme, który wyróżnia ulepszona konstrukcja silnika oraz sprawniejszy przepływ powietrza. Producent zapewnia, że udało mu się połączyć dużą siłę ssania oraz cichą pracę silnika, który po włączeniu pracuje na poziomie zaledwie 6. dB(A), porównywalnym do spokojnej rozmowy.

Rowenta Silence Force Extreme to odkurzacz workowy (worek o pojemności 5l), o mocy 110. W, z filtrem HEPA 13. Posiada akcesoria takie jak m.in.: zwrotny wąż z uchwytem Ergo Comfort Silence, wbudowaną szczotkę (Easy Brush), mechaniczny regulator siły ssania (Power Control) i system blokowania uchwyt/rura (Lock System).

Linia odkurzaczy Silence Force Extreme została wyróżniona w międzynarodowym konkursie designerskim „RED DOT” w kategorii sprzętu AGD. Odkurzacz dostępny jest już w sklepach w cenie około 1000 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)