Roamingowe pakiety internetowe oraz Limiter Data w Plus Mix i Plus na Kartę

Roamingowe pakiety internetowe oraz Limiter Data w Plus Mix i Plus na Kartę
16.09.2013 12:34
Roamingowe pakiety internetowe oraz Limiter Data w Plus Mix i Plus na Kartę

Dwa tygodnie po zakończeniu sezonu urlopowego, Plus wprowadził dla klientów usług Mix i Na Kartę, zestaw pakietów internetowych. Jednocześnie uruchomiono usługę Limiter Data, pozwalającą na kontrolowanie kosztów transmisji danych za granicą.

Pakiety przeznaczone są do korzystania z internetu w sieciach partnerów roamingowych Plusa na terenie Unii Europejskiej oraz krajów stowarzyszonych (Norwegia, Islandia, Lichtenstein).

Dostępne są trzy pakiety o wielkości 5. 30 i 100 MB, w cenach odpowiednio 5 zł, 15 zł i 30 zł. Ważność pakietów wynosi odpowiednio 1 dzien, 3 dni lub 7 dni dla największego pakietu danych.

Poza pakietem cena za 1 MB transmisji danych i za MMS wysłany w Plus Mix i Plus na Kartę na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i w Lichtensteinie wynosi 2,3. zł brutto.

Jednocześnie Plus uruchamia usługę Limiter Data pozwalającą kontrolować koszty transmisji danych za granicą. Limit wynosi 25. zł brutto, co odpowiada 111 MB na terenie Unii Europejskiej i krajów stowarzyszonych oraz 5 MB poza UE. Usługa włączana jest automatycznie i ustawiana na 30 dni.

W ramach usługi klienci otrzymają trzy powiadomienia informujące o wykorzystaniu limitu transmisji danych w roamingu. Po wykorzystaniu 40%, 80. oraz 100% limitu wysyłany jest SMS informujący o tym zdarzeniu. Po przekroczeniu całkowitego limitu, usługi oparte na pakietowej transmisji danych są blokowane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)