RIM nie nadąża z produkcją BlackBerry Storm

RIM nie nadąża z produkcją BlackBerry Storm

RIM nie nadąża z produkcją BlackBerry Storm
19.12.2008 16:34, aktualizacja: 19.12.2008 16:48

Firma Research In Motion poinformowała, że ma problemy z zaopatrzeniem niektórych swoich klientów w telefony BlackBerry Storm. Wszystkiemu "winne" jest duże zapotrzebowanie na ten model. Sytuacja powinna poprawić się już za kilka tygodni.

RIM poinformowało o znaczącym wzroście sprzedaży takich telefonów jak BlackBerry Curve, BlackBerry Bold oraz BlackBerry Storm. Dobra koniunktura widoczna jest przede wszystkim w przypadku tego ostatniego modelu. Producent nie nadąża bowiem z jego produkcją. Cała sytuacja jest bez wątpienia bardzo korzystna dla RIM i pozytywnie odbije się na wynikach finansowych za czwarty kwartał bieżącego roku kalendarzowego.

Kanadyjski producent już teraz zapowiedział, że wszystkie braki zostaną nadrobione w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Obraz
© (fot. BlackBerry)

Zdaniem przedstawicieli firmy, BlackBerry Storm zdobywa dla RIM wielu nowych klientów bowiem blisko 70% urządzeń sprzedana została do osób korzystających z telefonów tego producenta po raz pierwszy.

Przypomnijmy, że BlackBerry Storm posiada ekran ma rozdzielczość 480 x 360 pikseli. Telefon pozwala na przeglądanie stron dzięki pełnej obsłudze HTML, a ponadto oferuje dostęp do poczty poprzez EV-DO revision A lub HSDPA. Model ten standardowo posiada 1GB pamięci wbudowanej. Minusem BlackBerry Storm jest brak Wi-Fi. Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie producenta - http://www.blackberry.com/blackberrystorm/.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)