Reuters: Problemy z dostawami ekranów dla Samsunga Galaxy S6 Edge

Reuters: Problemy z dostawami ekranów dla Samsunga Galaxy S6 Edge

Reuters: Problemy z dostawami ekranów dla Samsunga Galaxy S6 Edge
Źródło zdjęć: © Wirtualna Polska
11.04.2015 08:56, aktualizacja: 13.04.2015 09:49

Szef oddziału mobilnego Samsunga, J. K. Shin miał ponoć ostrzec kierownictwo firmy, że ta może zmierzyć się z problemami w realizacji zamówień na nowatorski smartfon Samsung Galaxy S6 Edge. Jak donosi znana agencja informacyjna Reuters, kłopoty giganta wynikają z opóźnień w produkcji zakrzywionych ekranów gadżetu, które opuszczają taśmy o wiele wolniej niż tradycyjne panele dla normalnej edycji jego flagowca.

Problemy z dostawami wyświetlaczy smartfona wydają się o tyle bolesne, że spotkał się on z bardzo ciepłym przyjęciem. Wszystko wskazuje na to, że jego obie wersje są w stanie wspólnie powtórzyć sukces najlepszego smartfona w historii firmy, Samsunga Galaxy S4.

Szczęśliwie dla giganta z Korei, rzekome kłopoty z dostawami z dostawami ekranów nie dotyczą klasycznej wersji smartfona, która trafiła do sprzedaży w aż 20 krajach. To właśnie ona stanowi główną nadzieję firmy na poprawę trendów i powrót na tron króla globalnej branży mobilnej. Jeśli coś mu w tym przeszkodzi – będzie to raczej cena gadżetu, sięgająca w zależności od wersji nawet 4000 złotych.

Większe rozeznanie w temacie będziemy mieli za jakiś miesiąc, kiedy poznamy wczesne wyniki sprzedaży obu edycji smartfona.

Polecamy na stronach Giznet.pl: Abonament na YouTube coraz bliżej

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)