RedEye Dock - jeden smartfon zamiast wielu pilotów

RedEye Dock - jeden smartfon zamiast wielu pilotów

RedEye Dock - jeden smartfon zamiast wielu pilotów
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
06.10.2011 15:07, aktualizacja: 06.10.2011 15:23

RedEye Dock to stacja umożliwiająca kontrolowanie domowego sprzętu RTV za pomocą iPhone'a, iPad’a lub smartfona czy tabletu wyposażonego w system Android. RedEye Dock do komunikacji z innymi urządzeniami wykorzystuje podczerwień oraz Wi-Fi

Po zainstalowaniu darmowej aplikacji RedEye (do pobrania z App Store lub Android Market), Twój komputer, smartfon czy tablet może komunikować się ze stacją RedEye poprzez Wi-Fi. Po odpowiednim skonfigurowaniu systemu i ustawieniu niezbędnych funkcji, całość zostaje zapisana na urządzeniu. Dzięki temu podczas połączenia z innym smartfonem, dane zapamiętane w urządzeniu są synchronizowane z nowym kontrolerem i ponowna konfiguracja systemu nie jest konieczna. Ustawienia zapisane na urządzeniu można dodatkowo archiwizować na komputerze.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Każdy domownik może korzystać z własnego smartfona, tabletu lub komputera, bo Redeye może być obsługiwany przez kilka kontrolerów jednocześnie. Wystarczy jedno dotknięcie wyświetlacza smartfona lub tabletu aby uruchomić określoną funkcję, np. oglądanie TV, słuchanie muzyki, odtwarzanie filmu. Dodatkowo możemy własnoręcznie tworzyć układ przycisków na wyświetlaczu. W odróżnieniu od standardowego pilota, Redye kontolowany za pomocą smartfona obsługuje funkcje: multi-touch, przesuwanie, multi-room oraz różne funkcje makro umożliwiające uruchomienie kilku funkcji jednym kliknięciem.

Razem ze stacją dokującą RedEye Dock w zestawie znajdują się adaptery do różnych wersji iPhone (4/3GS/3G) i iPod Touch (1/2/3. oraz zasilacz.

Sugerowana cena detaliczna brutto urządzenia wynosi 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)