Radio samochodowe ze stacją dokującą na iPhone'a

Radio samochodowe ze stacją dokującą na iPhone'a

Radio samochodowe ze stacją dokującą na iPhone'a
Źródło zdjęć: © oxygenaudio.com
16.12.2010 12:35, aktualizacja: 17.12.2010 08:23

Na przyszłorocznych targach elektroniki CES 2011, które odbędą się w styczniu w Las Vegas, firma Oxygen Audio zaprezentuje radio samochodowe O Car z wbudowaną stacją dokującą do iPhone’a. Telefon będzie...

Na targach elektroniki CES 2011, które odbędą się w styczniu w Las Vegas, firma Oxygen Audio zaprezentuje radio samochodowe O Car z wbudowaną stacją dokującą na iPhone’a. Telefon będzie pełnił rolę odłączanego przedniego panelu, który kierowca może zabrać ze sobą z auta.

iPhone po podłączeniu do O Car umożliwi słuchanie radia i sterowanie funkcjami multimedialnymi, a także prowadzenie rozmów głosowych z wykorzystaniem zainstalowanych w samochodzie głośników –. bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Radio charakteryzuje się mocą maksymalną 4x55W. Wbudowany tuner posiada RDS i pozwala zaprogramować do 18 stacji FM oraz 6 AM. Wygodne korzystanie z nawigacji zapewni specjalny wysuwany uchwyt, który daje możliwość obracania i odchylania telefonu.

Niestety nie ma żadnych szczegółowych informacji odnośnie funkcji dedykowanego oprogramowania –. udostępnionych zostało jedynie kilka zrzutów ekranu, przedstawiających interfejs aplikacji.

Obraz
© (fot. oxygenaudio.com)

Radio Oxygen Audio zostanie zaprezentowane w styczniu 2011 roku na targach CES. Być może wtedy producent poda jego cenę

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)