Publiczna beta Windows 7 przesunięta? Niezupełnie

Publiczna beta Windows 7 przesunięta? Niezupełnie

10.01.2009 11:32, aktual.: 12.01.2009 09:46

Na blogu ekipy twórców Windows 7 pojawił się wpis, w którym informują, że publiczna beta Windows 7 zostaje odłożona do czasu, gdy Microsoft usprawni infrastrukturę serwerową i zaoferuje wszystkim zainteresowanym znacznie lepsze możliwości pobierania. Z drugiej strony mamy czujne oko czytelników, którzy zauważyli, że odnośniki do wersji ISO są wciąż aktywne.

Microsoft wczoraj wieczorem udostępnił publicznie publiczną wersję beta najnowszego systemu Windows 7. Okazało się jednak, że zainteresowanie najnowszym OS Microsoftu jest tak wielkie, że musiał on zablokować swoje serwery i odłożyć premierę.

W rezultacie firma ogłosiła, że beta Windows 7 będzie ponownie dostępna, gdy tylko Microsoft poprawi swoją infrastrukturę serwerową i przygotuje ją na większą niż spodziewana liczbę zainteresowanych. Gigant z Redmond początkowo zakładał, że betę Windows 7 będzie chciało pobrać około 2,5 miliona internautów. Jak widać okazało się, że to stanowczo za mało.

Jest jednak rozwiązanie. Czujni czytelnicy zauważyli, że linki do wersji ISO Windows 7 są wciąż aktywne. Oczywiście umieściliśmy je w naszym artykule: "UWAGA: Windows 7 - już za darmo do pobrania! ( bezpośrednie odsyłacze do plików ISO ) - http://www.idg.pl/news/332651/uwaga.windows.7.juz.za.darmo.do.pobrania.bezposrednie.odsylacze.do.plikow.iso.html".

Wszystko co należy wiedzieć przed instalacją Windows 7 zebraliśmy w innym materiale: "Windows 7 beta 1 już do pobrania! Co musisz wiedzieć przed instalacją? - http://www.idg.pl/news/332563/windows.7.beta.1.juz.do.pobrania.co.musisz.wiedziec.przed.instalacja.html". Zachęcamy do częstego zaglądania pod ten adres, bo na bieżąco umieszczamy w nim aktualizacje związane z tematem.

Na naszym redaktorskim blogu PCWorld.pl - http://bigo.pcworld.pl/ znajdziecie relację na żywo z użytkowania systemu.

Dodatkowe informacje o Windows 7: "KONKURS: Windows 7 - co to za śledź na tapecie? - http://www.pcworld.pl/news/332594/konkurs.windows.7.co.to.za.sledz.na.tapecie.html"

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)